Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mikročipiranje ljudi

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Mikročipiranje ljudi Empty
PočaljiNaslov: Mikročipiranje ljudi   Mikročipiranje ljudi Icon_minitimeSub Jun 05, 2010 8:03 pm

Mikročipiranje ljudi Dollar_ase

Primjetio sam da mnogi nisu previse upoznati s stvarima kao što su manipulacije ljudima sudeći po anketi o instaliranju kamera širom Zagreba i ostalih hr gradova...
Bitno je da svi postanemo čim prije svjesni onoga što nas uskoro očekuje nebudemo li otvorili oči na vrijeme...

Sve što mislite da znate je laž!
Čovječanstvom upravlja sistem kojeg su kreirali iluminati i masoni (sotonisti). Vojska, religijske ustanove, obrazovne ustanove, zdravstvo, država i mediji su manipulirani kako bi mi bili u neznanju.
Svjetom stolječima upravljaju ˝tajna bratstva˝ putem velikih korporacija i mreže banaka s svojim centrom u Londonu. Banke im služe kao sredstvo manipulacije, stvaraju novac i regulirajući njegovu vrijednost reguliraju tržište, namjerno stvaraju siromaštvo, ratove, staleže, bolesti, ekološka zagađenja, epidemije i sve što znate je NAMJERNO STVORENO u svrhu manipulacije. 1.svjetski rat i 2.svijetski rat je isprovociran i nametnut naivnim ljudima koji su zatim srljali u smrt. največi profit od rata svakako imaju banke a banke održavaju bratstva iliti iluminati iliti masoni. Napad na Pearl Harbor je isprovociran, rušenje WTC-a i napad na Pentagon je velika predstava koju su vodili ˝ljudi iza kulise˝ kako bi smogli izgovor za proširenje svog imperija, za proširivanje svog programa i centralizaciju svjetske sile. Započeo je 3. svjetski rat protiv čovječnosti, protiv ljudskosti, protiv VAS!!! ponajviše putem medija (tiska i televizije) i zatupljivanjem putem obrazovanja.


Mikročipiranje ljudi Watchful_eyes

Mikročipiranje ljudi Satan_hand_symbol


Novi svjetski poredak (new world order) je njihov konačni naum nakon kojega, ukoliko se ostvari, nam više nema spasa. Novi svjetski poredak je jedna svjetska vlada i jedna vojska, jedna centralna sila a svi smo svjesni toga da se k tome upravo ide. Države potpisuju paktove s Natom koji izgrađuje vojne baze (i lansirne rampe) diljem svijeta, stvaraju se unije koje će se na poslijetku ujediniti. Vrijeme teče sve brže i brže i njihov program se mora čim prije sprovesti, jer, kako je očito, ljudska svijest raste i vjerovali ili ne ali ljudi su sve svjesniji situacije jer unatoč njihovoj manipulaciji, nisu uspjeli spriječiti protoke znanja i informacija između ljudi. svjesni su da im vrijeme ističe stoga im je jedan od idučih planova - MIKROČIPIRANJE ČOVJEČANSTVA.


Mikročipiranje ljudi 222100_tb_ConsumersEdge_300


Mikročipiranje svakog čovjeka na planeti će se sprovoditi u svrhu manipuliranja čovječanstvom te oduzimanja vašeg osobnog identiteta.
Mikročipirani ljudi će biti pračeni preko satelitskog nadzora i biti pohranjeni u jednom centralnom kompjuteru.. ukoliko se netko od takvih ljudi suprostavi sistemu jednostavno će ga ˝isključiti˝... isto tako brojne predpostavke mnogih ljudi idu u smjeru da će čipovi sadržavati kemijsko-magnetski sastav koji će utjecati i manipulirati mentalnim i fizičkim zdravljem čovjeka (kao što je i dokazano da mnogi metali npr uzrokuju depresiju). Največa tragedija jest to što če se to dogoditi tako da će ljudi to sami zahtjevati. To se već događa u americi gdje roditelji samoinicijativno zatražuju mikročipiranje svoje djece i to sve zbog ogromne medijske manipulacije i utjeranog straha o (izmišljenom, nepostojećem) terorizmu od strane alkaide.Te se potajno mikročipiraju sve nove američke putovnice a uskoro i vozačke karte.

Ali ipak, mikročipiranje CIJELOG čovječanstva je mnogo zahtjevnije stoga je za očekivati da će nam iluminati uskoro prirediti novu predstavu zastrašivanja. Može se odnositi čak i na špekulacije o kraju svijeta koji će doći 2012 godine (što je totalna besmislica) i zbog čega mnogi navelike strahuju u americi a vjerske ustanove trube o sudnjem danu. A što je najgore može se iščekivati i iscenirana invazija izvanzemaljaca kako bi se ljudska populacija dovela u krajnji strah i nemir kako bi srljala u njihov program globalne manipulacije i robstva. Iluminati stvaraju kriminal putem sistema kako bi ljudi tražili što veću vojnu i policijsku ˝zaštitu˝, e pa isto tako ćemo zatražiti i mikročipiranje. ukoliko se ne educiramo na vrijeme i ukoliko ih ne raskrinkamo.

Njihova jedina prednost nad nama je znanje koje posjeduju. Nas su zatupili putem ustanova obrazovanja, televizije i razno raznih zabavnih stvari od TV-a, igrica pa do alkohola i droge.
Ali na svu sreću to znanje je danas DOSTUPNO I VAMA/NAMA!!!

Stoga je bitno shvatiti da nije kraj i da ima još nade!
Svjest se širi i znanje vam je nadohvat ruke! ako sumnjate u išta što sam ovdje napisao dozvolite si provjeriti istinu. pogledajte dokumentarne filmove čiji se treileri nalaze u boxevima sa strane, educirajte se čitajući - ODBACITE POLITIČKE VOĐE i BOJKOTIRAJTE IZBORE križanjem listića.
i nikako ne odobravajte mikročipiranja, kamere u gradu i sve ostalo što služi nadzoru, pračenju i kršenju privatnosti te educirajte druge ljude o tome i pričajte o istome!

otvorite oči...
Jedan čovjek ne može promijeniti svijet, ali uz poticanje drugoga ka znanju te poticanje tog drugoga da potakne trećega kreiramo novu svjest i otpor. Obranimo naša ljudska prava!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
mamuza
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Points : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 18.04.2011

Mikročipiranje ljudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Mikročipiranje ljudi   Mikročipiranje ljudi Icon_minitimePon Apr 18, 2011 1:56 pm

bravo,sviđa mi se ova tema i volio bi što više razgovora na istu.nadam se dobrom odazivu.pozdrav iz sinja!!!!
Nazad na vrh Ići dole
tomoR
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Points : 19
Reputation : 0
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 32

Mikročipiranje ljudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Mikročipiranje ljudi   Mikročipiranje ljudi Icon_minitimePon Apr 18, 2011 4:13 pm

da tema je dobra mah ja se ne idem više cjepiti xD ti čipovi su mi jezivi a ako već budu išli agresivnije znam se branit dokle god mogu Very Happy
\m/ (vidio sam ovaj znak na slici kakve veze to ima sa iluminatima xD)
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Mikročipiranje ljudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Mikročipiranje ljudi   Mikročipiranje ljudi Icon_minitimePon Apr 18, 2011 7:23 pm

tomoR ::
da tema je dobra mah ja se ne idem više cjepiti xD ti čipovi su mi jezivi a ako već budu išli agresivnije znam se branit dokle god mogu Very Happy
\m/ (vidio sam ovaj znak na slici kakve veze to ima sa iluminatima xD)

Koji znak?

Mikročipiranje ljudi 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
tomoR
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Points : 19
Reputation : 0
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 32

Mikročipiranje ljudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Mikročipiranje ljudi   Mikročipiranje ljudi Icon_minitimePet Apr 29, 2011 1:59 pm

pa u zadnjoj slici pa se vidi da par ljudi pravi znak rukom kao metalci \m/ pa se pitam kakve to veze ima s iluminatima
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mikročipiranje ljudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Mikročipiranje ljudi   Mikročipiranje ljudi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mikročipiranje ljudi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljudi sa zvezda
» Narod božjih sinova- Džinovi ili Divovi
» E - knjige
» ABDUKCIJA LJUDI OD STRANE VANZEMALJACA Dr Karla Turner
» Sveštenik Rodion Petrogradski - Ljudi i demoni.pdf.html

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: Ostale teme :: Zavere-
Skoči na: