Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Boje i toplota

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
bnband
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 3
Reputation : 0
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 67
Lokacija : Sid

Boje i toplota Empty
PočaljiNaslov: Boje i toplota   Boje i toplota Icon_minitimePon Jun 21, 2010 3:42 pm

Pozdrav. Sungazing radim od prosle godine od augusta meseca ali nisam daleko dogurao tek na nekih 29min i 40sec zbog uzasno loseg vremena sve do dana danasnjeg.Ne moz sastaviti 4-5 dana zaredom pa to ti je. Sto se tice jela tu nema nekih bitnih promena jedino sto nemam bas neki apetit valjda se smanjuje. Zdravlje tu i tamo u mojim godinama. Vid nisam kontrolisao nosim naocare kad radim ili gledam TV. Ono sto je mozda zanimljivo je sledece. Od nekih 10min gledanja kad pocnem gledanje u sunce ili sjajne oblake prvi minut se javlja crvenkasti krug zatim sledeci minut zelena boja onda ona nestane ali se celo ostalo nebo oboji nekom crvenkasto roza bojom koja varira od mog treptanja. Ako manje trepcem boja je postojanija. U stopalima osecam vrucinu cak i u danima kad ne gledam zbog vremena. Ne znam da li je to normalno ili ne. Pola sata nakon gledanja osecam energiju u sebi ali se ona brzo izgubi mozda zato sto sam pusac (10-tak cigareta dnevno). Toliko za sada pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/bnbandit
zellonca
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Points : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 04.06.2010

Boje i toplota Empty
PočaljiNaslov: Re: Boje i toplota   Boje i toplota Icon_minitimeNed Jun 27, 2010 1:59 pm

Da malo razjasnimo ta čuda od kojekakvih boja!!
Gledanjem u određeni predmet ili osobu počinje se pojavljivati aura ili energetski omotač. Ovisi koliko je praktikant istreniran toliki če raspon boja imati.
Dakle to nema veze s nikakvim " čudima" sunca. Osobno sam mogao gledati u jednu točku 40 min. a da ne trepneš. U tom stanju se dešavaju takve nazovimo halucinacije tako da je ovo šala što se tiče sunca.! Sunce ima sigurno svoje djelovanje ali na hipofizu i hipotalmus vezano za lučenje endorfina koji snažno pojačavaju imunološki sustav i tu je glavna kvaka. Znači ne treba nam nikakva religija da bi smo trebali vjerovati u to . Osobno sam na 22 min i strpljivo čekam na neko izlječenje. Jedem normalno kao i prije. Dakle vrijeme če pokazati svoje. Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJaksic
Početnik
Početnik
MarkoJaksic


Broj poruka : 53
Points : 64
Reputation : 4
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 37
Lokacija : Pancevo

Boje i toplota Empty
PočaljiNaslov: Re: Boje i toplota   Boje i toplota Icon_minitimeSre Jun 30, 2010 12:18 pm

Preporucio bih svakome ko je presao 15 minuta da ubaci sto vise zive hrane na svoj jelovnik a sto vise izbaci termicki obradjene namirnice, ovo dosta pomaze.
Takodje solarna voda znaci staviti u teglice po pola litre vode, poklopiti s malom teglicom i ostaviti na direktnom suncu napolje da stoji 6 sati i od dve teglice eto litar solarne vode - besplatno.

Licno smatram da je bolje raditi bez naocara solarnu yogu.
Inace meni se skroz popravio vid, vise mi oci nisu osetljive na svetlost (imao sam suzene zenice ili kako se to vec zove..)

I sada nemoram spavati duze od 5 sati dnevno, a ranije sam 8 sati minimum..
Sve dolazi vremenom. Malo zavisi i od nacina zivota i koliko ste redovni.
AKo se radi svakodnevno par meseci svaki dan onda su mnogo veci rezultati.

Zavrsio sam 45ti minut pre neka dva meseca..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/Alaemyrus
zellonca
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Points : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 04.06.2010

Boje i toplota Empty
PočaljiNaslov: Re: Boje i toplota   Boje i toplota Icon_minitimeSre Jun 30, 2010 12:43 pm

Nakon 45. minute samo si malo popravio vid?
Nije li to malo premalo benificija za 45 minuta?
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJaksic
Početnik
Početnik
MarkoJaksic


Broj poruka : 53
Points : 64
Reputation : 4
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 37
Lokacija : Pancevo

Boje i toplota Empty
PočaljiNaslov: Re: Boje i toplota   Boje i toplota Icon_minitimePon Jul 12, 2010 10:13 am

Uglavnom nisam radio pravilno tako da nemam pun efekat Smile
Naime, nekad sam pricao a cesto bih drzao zatvorene oci samo minut il dva nakon solarne yoge te se pomerao i sl.
Meni je najupecatljivije sto nisam nikada bolestan, nemam vise potrebu za hranom kao ranije, lecim zube na suncu imam vise discipline u zivotu i postao sam vegan pa videcu postepeno fruterijanac pa jednog dana likvidarijanac pa mozda i breterijanac.
U svakom slucaju mogu bez problema ziveti u pecini, hraneci se samoniklim biljkama, vodom i Suncem.. a mozete li i vi? meni je takav zivot jako udoban.

edit: Solarna yoga se radi ceo zivot.. nisu toliko bitni trenutni rezultati koliko istrajnost.. kao i u svemu drugom.


Poslednji izmenio MarkoJaksic dana Pon Jul 12, 2010 10:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Nacin zivota)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/Alaemyrus
Borivoje
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Points : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 27.08.2010

Boje i toplota Empty
PočaljiNaslov: Re: Boje i toplota   Boje i toplota Icon_minitimePet Avg 27, 2010 7:49 pm

Znaci koliko dugo je treba imati zatvorene oci posle gledanja u Sunce? Ja sam na 13 minuta i posle vezbe zatvorim oci i gledam u sliku, al mi nestane posle pola minute, minut. Da li bi trebao da imam duze zatvorene oci?
Hvala na odgovoru, Boris
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Boje i toplota Empty
PočaljiNaslov: Re: Boje i toplota   Boje i toplota Icon_minitimePet Avg 27, 2010 8:31 pm

Borivoje ::
Znaci koliko dugo je treba imati zatvorene oci posle gledanja u Sunce? Ja sam na 13 minuta i posle vezbe zatvorim oci i gledam u sliku, al mi nestane posle pola minute, minut. Da li bi trebao da imam duze zatvorene oci?
Hvala na odgovoru, Boris

Što duže ti traju te boje, slike imidži posle gledanja u Sunce to ti je bolje... ali takođe i što duže držiš (to zavisi samo od tebe koliko ćeš) oči zatvorene to ti je bolje.

Podesi tehniku kako ti odgovara u tom smislu. Sve je ispravno, ali je bolji efekat duže držati zatvorene oči.

Boje i toplota 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
Borivoje
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Points : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 27.08.2010

Boje i toplota Empty
PočaljiNaslov: Re: Boje i toplota   Boje i toplota Icon_minitimeSub Avg 28, 2010 6:46 am

Puno hvala za tako brz i sadržajan odgovor Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Boje i toplota Empty
PočaljiNaslov: Re: Boje i toplota   Boje i toplota Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Boje i toplota
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša iskustva-
Skoči na: