Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 A što ako..... !?

Ići dole 
+3
MarkoJaksic
vladimir.vasic
Pitagora
7 posters
AutorPoruka
Pitagora
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Points : 13
Reputation : 0
Datum upisa : 03.06.2010

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 7:56 pm

Jasno mi je na osnovu nekih iskustava sungazingera i na osnovu same činjenice različitosti među ljudima da isti rad,isti trud,pa i ista motiviranost i uvjerenost NE DONOSI ISTE REZULTATE.

Jednostavno se radi o različitoj starosoj dobi ljudi i drugim predkvalitetama (genetskim,moralnim...)sa kojima neki ulaze u "sunčarenje".

Jednostavno je pitanje: kako se ponašati praktično ako sa realiziranim 15,30,45 minuta se ne ostvare očekivani rezultati (benifiti, tako to izgleda zovete). Da li se tada naprimjer na 45 minuta treba duže vremena zadržavati dok ne dođu očekivani rezultati ili je to nezdravo pa se treba spustiti na neku nižu minutažu pa ići ponovo prema 45 minuta? Isto pitanje je i za "granice" na 15 i 30 minuta !?
Nazad na vrh Ići dole
vladimir.vasic
Admin
Admin
vladimir.vasic


Broj poruka : 15
Points : 29
Reputation : 0
Datum upisa : 05.06.2010
Godina : 47
Lokacija : all around

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 8:10 pm

ne treba se spustiti od 45 minuta pa na dole da bi se ponovio proces.proces se radi samo jedno u zivotu i to do dok se ne dodje do 45 min. jednostavno ce rezultati doci sami po sebi. pre ili kasnije. zavisi od osobe, uverenja, psihofizickog kao i fizioloskog stanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://oneworldsee.org
MarkoJaksic
Početnik
Početnik
MarkoJaksic


Broj poruka : 53
Points : 64
Reputation : 4
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 37
Lokacija : Pancevo

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeNed Jun 27, 2010 10:42 am

Radi se solarna joga ceo zivot.. najbolje je ne ocekivati nista.
Onda je sve bonus i blagoslov.

...u pravu si, ali mora se voditi racuna o sigurnom vremenu za SG, kao i ne preko 45 minuta..
U metodi po HRM-u je sve objasnjeno...


sunny
...za dobrobit svih nas i naseg fizickog i mentalnog zdravlja molio bih sve nase clanove koji nisu procitali upute o sigurnom SG-u, da odvoje 10 minuta vremena i to ucine...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/Alaemyrus
MarkoJaksic
Početnik
Početnik
MarkoJaksic


Broj poruka : 53
Points : 64
Reputation : 4
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 37
Lokacija : Pancevo

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSre Jun 30, 2010 12:08 pm

Oni koji ne rade po Hira Ratan Manekovom sistemu, rade na svoju odgovornost..
Ima ponekih koji mogu tako i u sred podneva da gledaju direktno u sunce ali to su jako retki slucajevi kao sto ima ljudi koji mogu staklene flase da zvacu i gutaju ne znaci da svako moze i treba..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/Alaemyrus
sneza55
Početnik
Početnik
sneza55


Broj poruka : 21
Points : 22
Reputation : 0
Datum upisa : 23.07.2010
Godina : 68
Lokacija : Novi Sad

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSub Jul 24, 2010 4:26 pm

Molim vas da mi odgovorite, da li boje koje se vide posle gledanja u sunce imaju neku simboliku??????? sunny
Hvala na odgovoru sunny
Nazad na vrh Ići dole
Zinko
Početnik
Početnik
Zinko


Broj poruka : 33
Points : 43
Reputation : 0
Datum upisa : 07.06.2010
Lokacija : Novi Sad

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimePon Jul 26, 2010 7:27 pm

Pitagora ::
Jasno mi je na osnovu nekih iskustava sungazingera i na osnovu same činjenice različitosti među ljudima da isti rad,isti trud,pa i ista motiviranost i uvjerenost NE DONOSI ISTE REZULTATE.

Jednostavno se radi o različitoj starosoj dobi ljudi i drugim predkvalitetama (genetskim,moralnim...)sa kojima neki ulaze u "sunčarenje".

Jednostavno je pitanje: kako se ponašati praktično ako sa realiziranim 15,30,45 minuta se ne ostvare očekivani rezultati (benifiti, tako to izgleda zovete). Da li se tada naprimjer na 45 minuta treba duže vremena zadržavati dok ne dođu očekivani rezultati ili je to nezdravo pa se treba spustiti na neku nižu minutažu pa ići ponovo prema 45 minuta? Isto pitanje je i za "granice" na 15 i 30 minuta !?

Možda je ovo izuzetak? Hira je na pitanje:''Ako praksu sprovodim iz kuće, treba li da traje duže od preporučenih 9 meseci/ili 45 minuta?'' odgovorio: ''U tom slučaju vreme može da se više ili manje udvostruči...''
Izgleda da se ovaj deo još istražuje pa ako neko ima najsvežije informacije...
Poz. Zinko
Nazad na vrh Ići dole
vanja
Početnik
Početnik
vanja


Broj poruka : 16
Points : 16
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2010

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimePon Jul 26, 2010 8:09 pm

Isto pitanje,dali boje koje vidimo kad zatvorimo oci nesto znace.Prosle nedelje sam videla stalno plavo sunce a sad zeleno,neznam zasto ali ja mislim da to ima neke veze sa cakrama.Molim ako neko nesto zna o ovome neka objasni. sunny Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimePet Avg 06, 2010 6:24 pm

Vanja,

ovo tvoje pitanje sam postavila Suncu dok sam praksala sungazing, zanimalo me je...

Odgovori:

1. ako vidis plavo ili zeleno, bas te boje iz spektra trebaju tvom telu za isceljenja u tom momentu

2. potices sa planeta gde je SUNCE plavo ili zeleno, dakle iz drugih Galaxija. Recimo moje poreklo je iz Galaktickog sistema gde je SUNCE PLAVO. Oko njega kruzi 9 zutih Sunaca sa svojim planetarnim sistemima...
Trenutno nas odatle ima reinkarnih na Zemlji 10.
I po drzavama se znamo gde je ko.

Jedan od mojih zadataka na Zemlji je ubrzavanje misli ljudi. Sto se vise ubrzava misao, to vibriramo na visoj frekvenciji, a na visokovibrirajucim frekvencijama nema straha, boli niti patnje. Toga ima samo u gustim slabo vibrirajucim frekvencijama kao sto je jos uvek na Zemlji.
Ubrzavanje misli ljudi, vodi ih do neprekinutog razmisljanja o svrsi zivota i ovde i u Kosmosu.
Svrha zivota je samoostvarenje i raj ovde i sada sa potpunim sluzenjem drugima. Ne sluzenje drugima naustrp sebe, naprotiv. To ide jedno sa drugim. Sluzis svojoj zivotnoj misiji na najbolji moguci nacin, a istovremeno sluzis i drugima, delite isto morfolosko polje, sve tvoje spoznaje se dele odmah sirom Kosmosa i trajno upisuju kao znanja u Akase - Knjigu zivota.

Ne bih vise o tome, tema je presiroka.
Svako neka sazna svoj put i odakle je dosao i sta mu je zadatak ovde i sada.
Neko to naziva i zivotnom misijom.
Kada zivis svoju svrhu, tada zivis u saglasju sa celim svetom, zivis u raju, zemaljskom raju potpuno srecna i ispunjena na nacin koji tebe cini radosnom! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
vanja
Početnik
Početnik
vanja


Broj poruka : 16
Points : 16
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2010

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimePet Avg 06, 2010 7:37 pm

Puno hvala na odgovoru.Volela bi sa Vama da malo prodiskutujem o ovoj temi dali moze ali tamo negde od 15-og.Trenutno se spremam na put samo sam sela da vidim dali ima nesto novo pa da vam zahvalim na odgovoru. sunny
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimePet Avg 06, 2010 7:42 pm

Da.
Ako budem u Bgd.
Spremam se na odmor, tacan datum odlaska ne znam jos uvek....
Nazad na vrh Ići dole
sneza55
Početnik
Početnik
sneza55


Broj poruka : 21
Points : 22
Reputation : 0
Datum upisa : 23.07.2010
Godina : 68
Lokacija : Novi Sad

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 10:03 am

NovaSvetlost ::
Vanja,

ovo tvoje pitanje sam postavila Suncu dok sam praksala sungazing, zanimalo me je...

Odgovori:

1. ako vidis plavo ili zeleno, bas te boje iz spektra trebaju tvom telu za isceljenja u tom momentu

2. potices sa planeta gde je SUNCE plavo ili zeleno, dakle iz drugih Galaxija. Recimo moje poreklo je





iz Galaktickog sistema gde je SUNCE PLAVO. Oko njega kruzi 9 zutih Sunaca sa svojim planetarnim sistemima...
Trenutno nas odatle ima reinkarnih na Zemlji 10.
I po drzavama se znamo gde je ko.

Jedan od mojih zadataka na Zemlji je ubrzavanje misli ljudi. Sto se vise ubrzava misao, to vibriramo na visoj frekvenciji, a na visokovibrirajucim frekvencijama nema straha, boli niti patnje. Toga ima samo u gustim slabo vibrirajucim frekvencijama kao sto je jos uvek na Zemlji.
Ubrzavanje misli ljudi, vodi ih do neprekinutog razmisljanja o svrsi zivota i ovde i u Kosmosu.
Svrha zivota je samoostvarenje i raj ovde i sada sa potpunim sluzenjem drugima. Ne sluzenje drugima naustrp sebe, naprotiv. To ide jedno sa drugim. Sluzis svojoj zivotnoj misiji na najbolji moguci nacin, a istovremeno sluzis i drugima, delite isto morfolosko polje, sve tvoje spoznaje se dele odmah sirom Kosmosa i trajno upisuju kao znanja u Akase - Knjigu zivota.

Ne bih vise o tome, tema je presiroka.
Svako neka sazna svoj put i odakle je dosao i sta mu je zadatak ovde i sada.
Neko to naziva i zivotnom misijom.
Kada zivis svoju svrhu, tada zivis u saglasju sa celim svetom, zivis u raju, zemaljskom raju potpuno srecna i ispunjena na nacin koji tebe cini radosnom! Very Happy
ovo mi je jako interesantan odgovor kako mogu saznati vise o ovoj temi sunny
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 1:27 pm

Snezo,


Javite mi se porukom i ostavite vas mail, prosledicu vam literaturu.
To je samo pocetak.
Rad na sebi je konstantan, gotovih odgovora za licnu MISIJU nema...

Citate, uparujete podatke, meditirate, sad dok gledate u Sunce, pitate i proveravate vase uvide itd...dugacak je put od ove 3 ravni zemaljske ka Jednom...
Nazad na vrh Ići dole
sneza55
Početnik
Početnik
sneza55


Broj poruka : 21
Points : 22
Reputation : 0
Datum upisa : 23.07.2010
Godina : 68
Lokacija : Novi Sad

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 2:16 pm

hvala,nadam se da sam dobro poslala privatnu poruku
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 2:39 pm

Snezo,

Poslala sam vam dosta knjiga i linkova za free skidanje...
Nadam se da je to vec stiglo.
Nazad na vrh Ići dole
sneza55
Početnik
Početnik
sneza55


Broj poruka : 21
Points : 22
Reputation : 0
Datum upisa : 23.07.2010
Godina : 68
Lokacija : Novi Sad

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 7:17 pm

NovaSvetlost ::
Snezo,

Poslala sam vam dosta knjiga i linkova za free skidanje...
Nadam se da je to vec stiglo.
Mnooogo vam hvala sve je stiglo upravo se spremam da citam. Zelim vam sve naj bolje i puno sunca sunny sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 11:25 pm

Hvala najlepse.
A za SUNCE posebno.
Pozdravcic nezni suncani... I love you
Nazad na vrh Ići dole
sneza55
Početnik
Početnik
sneza55


Broj poruka : 21
Points : 22
Reputation : 0
Datum upisa : 23.07.2010
Godina : 68
Lokacija : Novi Sad

A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitimeSre Avg 11, 2010 11:19 am

NovaSvetlost ::
Hvala najlepse.
A za SUNCE posebno.
Pozdravcic nezni suncani... I love you

Veliki pozdrav Very Happy sunny sunny sunny
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





A što ako.....  !? Empty
PočaljiNaslov: Re: A što ako..... !?   A što ako.....  !? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
A što ako..... !?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Pitanja u vezi sungazinga-
Skoči na: