Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Putnik ka svom cilju

Ići dole 
+7
sunceoko
Zinko
NovaSvetlost
vanja
Marko M
božanstveni
cybermikan
11 posters
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeNed Jul 25, 2010 11:15 pm

Putnik ka svom cilju



Neko je na putu a neko na putovanju ali svi mi idemo ka cilju. Ciljevi su razni i različiti ali su i naše metode različite da dođemo do našeg cilja. Koji je vaš cilj zapitajte se sad? Šta želite da postignete u svom životu a onda dobro razmislite kako to i da ostvartite? Ko ste vi i zašto ste ovde na ovoj planeti sad? Ako samo malo promislite i pogledate unazad na svoj život shvatićete da ovde gde jeste imate neki zadatak. Pogledajte kako se svaka situacija koja vam se čini i najmanje vrednom u vašem životu ostvarila u njemu sa svrhom, pogledajte samo od kada ste počeli da hodate pa do dana današnjeg, progledajte i uvidite svoju svu svrhu i najamnjeg događaja. Vi ste spremani za nešto, zar ne? Svaki delić vašeg života vam to govori I nakon nekog vremena opet kada shvatite da imate zadatak, onda ćete shvatiti i šta je vaš zadatak ovde i sad. E, sad ste malo bliže svom cilju. Idete malo dalje u promišljanju sebe i odjednom shvatite kako možete da ostvarite i ispunite svoj zadatak na što boji način i time stignete do svog cilja koji je pomenut na samom početku. To vas čini izuzetno srećnim i zadovoljnim jer sada kada znate ko ste, šta ste, šta možete i šta želite da postignete, pa koji vam je zadat i kako da ga ostvarite što bolje možete, vi ste već na pola puta do svog cilja. Sada vam je potrebno samo da koračate hrabro napred dalje...

Znam da nisam odavde. Znam da nisam ceo ovde i sada, veći deo mene je ovde ali jedan manji i važniji je tamo odakle potičem. Ne, nisam podeljena osoba, ne nisam osoba sa više ličnosti, znam šta si odmah pomislio kada si ovo pročitao. Rećiću ti tajnu a to je da sam na više mesta odjednom i onda ćeš shvatiti da nije sve crno- belo pa ćeš se zapitati konačno da bi dobio svoj odgovor: Zašto sam ja ovde sad? Ja znam šta mi je zadatak i znam kako doći do cilja. Znam i da mi je cilj da učestvujem u prosvetljenju čovečanstva, znam kako doći do toga jer me moji učitelji sa mog sveta vode. Oni su OPD (Opredeljeni Prema Drugima) i imaju svoj zadatak da preko nas par stotina i vas probude. Kada se vi probudite i popnete u kreaciji korak više i mi ćemo jer smo odradili svoj zadatak kako treba. Ima nas nekoliko stotina koji smo došli da budemo deo tog procesa i pomognemo vama ljudima u tome. Kada kažem vama ljudima, obraćam se i sebi ali samo onom delu od 70% moje prisutnosti ovde na Zemlji.

Postoje mesta kakva ne možete ni zamisliti. Postoje stvare koje nemate ni u vašim ostvarenjima kada je neko onaj što nije a želite da bude onaj kako ga prikazujete da jeste ili kako ih vi zovete „Filmovima“ Moje mesto gde sam 30% sebe je predivno. I vaša/naša Zemlja je predivna takođe. Rećiću vam nešto o mestu odakle dolazim a što je nešto kakva će biti vaša planeta u bliskoj budućnosti. Da, mislim na 2012 tu godinu. I da znate da je ona odavno počela. Njen proces koji će se dovršiti u potpunosti te godine je počeo odavno. Vaše mutacije i prilagođavanja tom procesu i sada možete videti. Samo se osvrnite oko sebe i videćete kako su se ljudi promenili i kako se rapidno menjaju. Ne, nije to samo od raznih ratova i kriza kroz koje ste prošli kako ti misliš, i to je bilo sve deo procesa. Bez toga vi se ne biste mogli probuditi.

Kako bih želeo da sam kući, želim da sam tamo a ne ovde gde jesam. To je moja želja ali i želja da vam pomognem u vašem procesu sazrevanja je mnogo veća od ove prvobitne. Vaša planeta je prelepa i predivna ali moja prava rodna planeta je tamo gde su dva sunca i tri meseca, tamo gde mi komuniciramo nenasilno i uz dopuštenje jedni drugih, u ljubavi i poštovanju jedni prema drugima- mislima. Imaš izbor možeš pričati a možeš i poslati poruku mislima ali i to samo ako ti tvoj sagovornik to dopusti. Kod nas nema zloupotrebljavanja , duplih standarda, kod nas nema mržnje i nepravde. Svako je samo ljubav i sama ljubav. Imamo dva predivna Sunca. Jedno koristimo za jutarnje gledanje u njega a ovo drugo za večernje, pre vidljivosti naša tri prelepa meseca. Jutarnje Sunce nas hrani svojom energijom i stvara u nama hranjive nutrijente koji nas potpuno ispunjavaju u životu, večernje nas leči i nikad nismo bolesni. Oba Sunca kada se ukombinuju u nama čine nam da živimo nekoliko hiljada godina ako to želimo. Svako odabere svoj trenutak kada želi da ode u niže slojeve i svako izabere svoje zadatak šta da uradi tamo kada više ne želi da bude živ u našem svetu kako vi to kažete. Mi kažemo samo da je otišao na put da izvrši svoj zadatak koji je odabrao. Kada kažem niže slojeve ne želim da uvredim bilo koga to je samo formulacija univerzalnog poretka. Imate niže, više i one srednje slojeve postojanja. Ja sam u potpunosti pre dolaska ovamo pripadao srednjem nivou kreacije. I mi treba da se uzdignemo na više slojeve postojanja, ali to će biti samo onda kada dovršimo svoj zadatak do kraja. Naš zadatak je da vas dovedemo do prosvetljenja i da vi ne zavisite više ni od koga nego sami od sebe. Na nama je da vam pomgnemo da odrastete i da budete samo svoji. Naši izaslanici rade na tome već hiljadama godina u vama i na vama, ali poslednjih tristo pedeset godina poslali smo vam dosta „novih ljudi“ koji su bili epohalni za vaše društvo. Ratovi služe da biste se pogledali kakvi ste, ko ste, i šta možete. Destruktivno je iz tog razloga prisutno na vašem predivnom Planetu. Zar mislite da bi vam tehnologija bila toliko napredna da vam mi nismo poslali naše izaslanike koji će to „izmisliti“ u vašem svetu jer je to ovde utelotvorenjem dozvoljeno? Npr. barut, razno oružije, atomsko naoražanje itd. a sve da vas dovede do svesti u vašoj evoluciji da to nije dobro. To vam je kao kada se vaše dete opeče na vatru pa ono kasnije beži od vatre. Sve destrukcije služe da vas nauče nečemu. Neko uči lakše a neko malo teže, ali svako nešto nauči. Da niste imali destruktivne ispade na vašoj planeti ne biste ni mogli sazreti svešću i ne biste mogli doći do prosvećenja koje će biti ovenčano u zimu 2012 te, slavnim događajem kada izjednačite vaše frekvencije i vibracije sa portalom za prelazak u sledeću dimenziju koji vam je u samom centu vaše galaksije. O, kakav će predivan događaj biti tada za vas koji budete prosvećeni i na putu.

Vi niste samo krv, meso, i duh kako mnogi od vas misle; vi jeste i to ali, vi ste prvenstveno svetlost i vibracije pa onda ovo što sam prvo spomenuo. Vaša materijalna dokazivanja stvari i poretka ili kako je vi zovete naukom to vam dokazuje jer kada vam snimaju vaše telo vide se razne boje organa. Zato je potrebno da gledate u Sunce jer ono ima sve potrebne boje koje vašem organizmu trebaju. Neki od vas koji taj čin rade zovu: Sungazing ili gledanje Sunca. To je dobro i samo nastavite dalje raditi to jer će vam doneti neverovatne blagoslove u vama, ali i najveće prosvetljenje nego što ste ikad mogli zamisliti. Mi ovu praksu koju takođe radimo zovemo: Opskrbljivanje, jer nas ona opskrbljuje sa svime što nam je potrebno. Za nas ona nije samo gledanje u Sunce nego je sve što nam je potrebno. Bez nje mi ne bismo bili mi nego neko ili nešto sasvim drugo. Imate mnogo naših poslanika ovde na Zemlji koji će vas posebno u ove dane učiti ovom praksom, već sad ih možete neke od njih prepoznati. Samo što tražimo od vas je da ih podržite jer oni rade najbolje kako znaju. Vidite i primetite kako mnogi osvešćeni vaše vrste počinju da rade tu praksu. To ranije nije bilo moguće radi vašeg nivoa svesti. To je vama dokaz početka buđenja vaše svesti i svesnosti. Neki među vama će početi sa opskrbljivanjem ali neće svi završiti jer im nije dato radi karmičkog duga. Ako je neko povučen svojim bivstvom ili egom ne osuđujte ga i to je postupak buđenja. Budite blagi jedni prema drugima. Budite puni razumevanja i ljubavi. Budite OPD i delite vaša iskustva i materijalna sredstva koja propadaju među drugim ljudima. Čovek je predivno ostvarenje božanske kreacije i zato ga trebati voleti kao što volite svoje dete, ženu, muža, majku, oca, prijatelje... Gledajte drugog čoveka kakav može biti a ne kakav sad jeste i napravili ste ogromnu stvar.

sunny
Attachments
Putnik ka svom cilju Attachmentimages (24).jpg
You don't have permission to download attachments.
(4 Kb) Downloaded 31 times
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
božanstveni
Početnik
Početnik
božanstveni


Broj poruka : 27
Points : 58
Reputation : 0
Datum upisa : 04.06.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeUto Jul 27, 2010 9:01 am

Da pogodim, došao si do 45-te minute sungazinga?
Ako je tako, čestitam! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeUto Jul 27, 2010 1:29 pm

božanstveni ::
Da pogodim, došao si do 45-te minute sungazinga?
Ako je tako, čestitam! Very Happy

Hvala na čestitci. Danas sam na 38 minuta unazad. Samo mogu reći da je neverrrrrrrrrrrrrrrrrovatno zaista!

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
Marko M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Points : 14
Reputation : 1
Datum upisa : 06.06.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePon Avg 02, 2010 7:06 pm

Mikane,cestitam ti na zavrsenom procesu.Pomalo ti i zavidim.Ja sam tek na 7 minuta i dosta ce vremena proteci pre nego sto stignem do viseg nivoa svesti na 45 minuta.Do tada cu pokusavati da se mentalno povezem sa vama koji ste to postigli,mada me u tome jos uvek onemogucavaju osecanja poput nervoze,povremenog besa zbog svega i svacega itd.Nadam se da ces uskoro izbaciti toliko dugo pominjanu napredniju tehniku suncarenja.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
vanja
Početnik
Početnik
vanja


Broj poruka : 16
Points : 16
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 3:42 pm

Pridruzujem se cestitkama.Ja sam isto sad na 7 min.Imam jedno pitanje dali je normalno da se javljaju glavobolje u predelu treceg oka (inace nikad nisam imala dosada glavobolje).Molim nekog da odgovori na pitanja nama pocetnicima puno znaci da bi nastavili dalje i da smo sigurni da negresimo. sunny
Nazad na vrh Ići dole
Marko M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Points : 14
Reputation : 1
Datum upisa : 06.06.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 4:21 pm

Pozdrav,Vanja.Ne znam da li je normalno,mislim da jos uvek niko pa ni HRM ne zna dovoljno o suncarenju da bi mogao tako nesto da ti kaze.Moje misljenje na osnovu nekih drugih iskustava sa detoksikacijom organizma je da ti se verovatno cisti pinealna zlezda(trece oko).Skoro svako ciscenje organizma ima neke nuspojave u obliku bolova,tegoba itd.Dok nisam poceo da se zanimam za tematiku detoksikacije organizma,nisam imao ni blagu predstavu koliko su nasi organizmi zatrovani.Kazu da cak i najzdraviji ljudi u svojim vezivnim tkivima imaju najmanje 2-3 kg raznih otrova.Ako se u obzir uzme kakvu hranu jedemo i kakvu vodu pijemo,dobro je da nismo mutirali.Ili mozda jesmo?Mislim da nema potrebe za zabrinutost i da ce glavobolje uskoro proci.
Nazad na vrh Ići dole
vanja
Početnik
Početnik
vanja


Broj poruka : 16
Points : 16
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 8:31 pm

Puno hvala na objasnjenju.Moguce je da se organizam cisti jer primecujem jos neke sitnice na sebi.Hvala jos jednom.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 1:04 am

vanja ::
Puno hvala na objasnjenju.Moguce je da se organizam cisti jer primecujem jos neke sitnice na sebi.Hvala jos jednom.Pozdrav.

Tako je organizam se čisti, ali i aktiviraju se određeni delovi tela, mozga, glave... koji do sada nisu bili aktivni pa se to "oseti" kao povremene glavobolje...

sunny
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
vanja
Početnik
Početnik
vanja


Broj poruka : 16
Points : 16
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 7:36 pm

Dali boje koje vidim u obliku sunca naznacuju koji se deo cisti,naime jedno vreme sam videla zeleno sunce,trenutno mi je sunce plavkasto(kad zatvorim oci posle gledanja). sunny

Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 7:43 pm

vanja ::
Dali boje koje vidim u obliku sunca naznacuju koji se deo cisti,naime jedno vreme sam videla zeleno sunce,trenutno mi je sunce plavkasto(kad zatvorim oci posle gledanja). sunny


Lično meni te boje znače buđenje čakri ali i lečenje i jačanja određenih delova tela u odnosu na koju boju su podešeni. Imamo spektogram pa pričam o tome da svaki deo tela ima svoju boju.

sunny
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
vanja
Početnik
Početnik
vanja


Broj poruka : 16
Points : 16
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 8:09 pm

Admine mozda cu ti biti dosadna.Ostavljam cigare tojest ocu da se odviknem i jako mi tesko ide,kad odgledam ujutro sunce taj dan nemam problema da nepusim ali kad ga nema kao danas onda je problem.Dali ima neka mantra ili zamena da se taj dan prebrodi mozda imas iskustva sa takvim stvarima.Hvala unapred na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 8:12 pm

vanja ::
Admine mozda cu ti biti dosadna.Ostavljam cigare tojest ocu da se odviknem i jako mi tesko ide,kad odgledam ujutro sunce taj dan nemam problema da nepusim ali kad ga nema kao danas onda je problem.Dali ima neka mantra ili zamena da se taj dan prebrodi mozda imas iskustva sa takvim stvarima.Hvala unapred na odgovoru.

Kada dođe vreme ostavićeš cigarete ako ti to hoćeš. Dok se to ne desi u potpunosi nekad ćeš zapaliti cigaretu nekad nećeš, ali nemoj da te to opterećuje.

Sve će doći samo po sebi i nemaš razloga da se brineš ni za šta.Samo se opusti i uživaj u postupku!

sunny
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
vanja
Početnik
Početnik
vanja


Broj poruka : 16
Points : 16
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 8:15 pm

Puno hvala sunny
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 8:16 pm

vanja ::
Puno hvala sunny

Ok. Samo napred dalje sa verom i poverenjem....

sunny cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 9:18 pm

Vanja,

Sto se tice detoksifikacija, vrlo su bolne.
I uvek prvo krece od glavobolje.

Imas srecu sto si krenula sa sungazingom, pa je sve neznije,lakse...

Recimo post po Brojsu /21 dan na cajevima i vodi, nisam uzimala sokove/ je bolan povremeno i izdrljiv/.

Bez hrane i vode 21 dan po knjizi ZIVETI OD SVETLOSTI je ravno kidanju i mozga i tela parce po parce. Jeste da su benefiti ogromni i da se dolazi do potpunog zdravlja, ali te muke zaista treba izdrzati.

Suncana yoga je DAR S' NEBA, lagana, prelepa, osvezavajuca, dobrobitna i za um i za telo, normalno se zivi i radi...a sad te male bolove sto imas, proci ce...
Nazad na vrh Ići dole
Marko M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Points : 14
Reputation : 1
Datum upisa : 06.06.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Avg 06, 2010 5:31 am

Da se i ja pridruzim pricama o detoksikaciji,posto mi je to omiljena tema.Nova Svetlost postaje najinspirativniji sungazer uz Mikana koji vise i nije sungazer,vec je legenda,rame uz rame sa Hirom.Zbog velikih zdravstvenih problema od kojih patim 22 od svojih 28 godina,morao sam da potrazim alternativu.Evo necega za sve vas kojima to moze biti od koristi.Jednostavno ciscenje jetre koje nije bolno,a moze ga svako odraditi uz malo maslinovog ulja,limunovog soka,jabukovog soka i gorke soli(magnezijum sulfat).Ja sam ga radio 4 puta i mnogo se bolje osecam.Siguran sam da Nova Svetlost zna za ovo.Za vas koje ovo interesuje,ukucajte na netu Detoksikacija jetre Dr Juergen Buche,i sajt ce vam se pojaviti.Mislim da ovo moze biti korisno onima koji su kao i ja jos uvek daleko od 30 minuta.Trenutno sam na The Master Cleanse detoksikaciji,pa kad zavrsim opisacu ukratko svoja iskustva ako to nekoga interesuje.
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Avg 06, 2010 2:17 pm


Da, Marko, sve sam to praksala jos davno, Slavinski nas je tome naucio...
Iskreno, od toga nisam vidjala neke benefite.
No, kako smo svi razliciti, kod nekoga nesto radi, a kod drugih ne radi.

Treba postovati svoje telo!

BROJS donosi isceljenja za 21 dan sigurno, naravno ko moze da izdrzi post na vodi i cajevima bez hrane, a moze i na sokovima /nabavljaju se po apotekama, flasa od 0,5l kosta od 490-900 din kako koja vrsta/.
Kada se piju sokovi, onda nema tegoba, sve ide laganica, nema gladi, energija je na visokom nivou...i dolazi do isceljenja svih bolesti.

Znas kako ces znati da imas problem sa jetrom?
Ako stalno sedis u zamracenoj prostoriji, bolesna jetra voli mrak...
O ljubavi jetre prema mraku, nisam znala godinama, na jednom seminaru ovo spoznah i primih k znanju i krenuh da praksam oprastanje, prvo sebi oprostim sve, a drugima onda ide lako.
I stalno sam nasmejana i vesela.

Danas,ne mogu ni minuta po danu bez jakog Sunca i obasjanosti mog i zivotnog i poslovnog prostora. Sada znam da imam zdravu jetru.
BTW - jetra je organ prastanja.
Kada naucis da prastas cisto iz srca, JETRA SE SKORO MOMENTALNO ISCELJUJE!/na kraju, ne prastas drugima, vec sebi, sebe oslobadjas od tona negativne energije i taloga najcrnjeg/...

Pa kad postanes majstor u prastanju, ne treba ti nikakva vise detoksifikacija, postajes cist KRISTAL-DIJAMANT i transformises momentalno tebi neodgovarajuce energije.

Vise se treba baviti UMOM, duhom i emocijama, pa tek onda telom.
Kada prevaspitas svoje misli i UM, ne treba ti fizicka detoksifikacija niti klistir, niti procesi sa maslinovim uljem i limunom...samo cista svest, bistre i jasne misli usmerene ka dobrobiti i svojoj i tudjoj.
To je recept.
Jednostavan kao i solarana yoga, zar ne?

Kupi knjigu PLAN VASE DUSE u Esotheriji od Roberta Svarca i procitaj zasto je tvoja dusa bas izabrala taj put da od 22-28 godine da imas zdravstvene probleme.

Spoznaj to, blagoslovi svoj put i sebe, bes nestaje /jer i to je posledica narusenog zdravlja jetre/, osmeh nastaje!
Nazad na vrh Ići dole
Marko M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Points : 14
Reputation : 1
Datum upisa : 06.06.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Avg 06, 2010 5:00 pm

U potpunosti se slazem sa tobom.Svestan sam svega sto si pomenula.Ruski naucnik Georgij Nikolajevic Sitin je,prema mom znanju,najveci zagovornik price da je potrebno usredsrediti se na dominaciju uma nad materijom.On je to na licnom primeru dokazao.Inace,bes je moj najveci problem.Doduse,u poslednje vreme su se izlivi i intenzitet istog znacajno smanjili,ali jos uvek sam ja daleko od svega sto si napisala.Ipak,u odnosu na to kakav sam bio pre 3 godine,sada je sve odlicno.Hvala na predlogu za knjigu.Procitacu je,jer od malena imam taj neki utisak da sam ovde sa razlogom,mada se velika vecina ljudi podsmeva takvim mislima.Sto se tice Brojsa,nisam to praktikovao.Koliko traje jedna boca soka i da li se uzima neki laksativ tipa gorka so,nerafinisana so ili sta vec.Gde mogu da nadjem uputstvo za Brojsovu terapiju?Informacije na netu prilicno variraju.Nesto bas i nisam zadovoljan ciscenjem javorovim sirupom i limunovim sokom,osecam se ok,ali ne gubim na tezini sto bi trebalo da se desava kao posledica detoksikacije.Mozda zato sto sam vec mrsav?Izvini,malo sam preterao sa pricom i pitanjima,ali vidim da si mnogo duze u toj prici od mene.
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Avg 06, 2010 6:03 pm

Bes je spoljna manifestacija straha.
Znaci problem je STRAH!
Ne bih to cak ni nazvala problemom vec izazovom.
Cestitaj sebi sto imas izazov, nasmesi se i trazi put od Tvorca da taj izazov postane tvoj USPEH!
Uspeh na bilo kom polju stices ZNANJEM.
Drugacije ne moze.
Bar ne ovde i sada gde trenutno zivimo i cinodejstvujemo.

Citaj sto vise, ako ne znas sta, mogu ti dati preko privatnog maila spisak od nekih 100-tinak knjiga, a mogu ti ih i poslati, sve su u e-formi.
Na taj nacin ces vremenom sloziti pazlice u svojoj glavi, izaci iz Matrixa besa /citaj: straha/ i svakim danom ce ti biti sve lakse i lakse i onda dodje taj dan da si MIRAN, nema besova niti stresova.
Sebi sam odavno dala za zadatak da procitam jednu knjigu dnevno iz duhovne tematike. Strucnu literaturu sam prestala da citam pre 2 godine iako sam i nju "gutala" nekada. Romane i stampu ne citam. TV ne gledam. Na you-tubovim klipovima ima sve sto me zanima. Muziku vise ne slusam. Volim internet jer mi ljudi svasta lepo salju iz duhovne tematike i tako razmenjujemo misli i rastemo.
Kada sam iskljucila sve te Matrixe 1 po 1, dosla sam do svog bica i unutrasnje mudrosti. Od tada imam apsolutni mir, besu sam trajno rekla zbogom.
Ovo je bio moj put. Ako volis da gledas TV ili da slusas muziku, cini to, radi sto ti dusa trazi, ne uskracuj joj te momente zadovoljstva.

Naravno, trebalo je vremena za svaku stepenicu razvoja i u materiji i u duhu /ova podela inace nije validna, sve je DUH/, nista se nije desilo preko noci.

Budi strpljiv.

Ova metoda sungazinga je zaista svemirski brod u odnosu na sve yoge, reiki, razna druga ucenja i prakse.
Imam mnogo majstorstava iz razlicitih oblasti, ali veruj, nista nije kao ova Suncana Yoga.
Mozak se bistri na pravi nacin, nema onog lutanja i pitanja da li sam dobila u meditaciji tacne poruke ili ne...gledas u Sunce i polako krenes da razgovaras sa Suncem, usredsredi svoj um i dobices prave i valjane informacije koje mozes odmah i da primenis u praksi.
Tako krece da se razvija ta ogromna ljubav prema Suncu.

Kao kad recimo budes na postu na Brojsu, pa posle toga cenis svaku mrvicu hrane i svaku kap vode i majku Zemlju koja ti je to podarila.

Postajes ponizan na jedan velicanstven nacin, vidis da smo svi JEDNO!

BROJS:

- 1 flasa soka traje 1 dan, pije se gutljaj po gutljaj i dugo
se svaki gutljaj mucka u ustima
- praksaj 7 dana, imaces isto veliki rezultat, ako ne mozes
svih 21 dan
- cajeve kupujes /nisu skupi oko 80 din./ u biljnoj apoteci u
TADEUSA KOSCUSKOG na Kalemegdanu /prema bazenu "25
maj"/, samo kazes - cajevi za Brojsa mi trebaju, dobices i
zalfiju, jer je ona obavezna, odstranjuje glad
- Brojsova terapija je objasnjena u knjizi RAK I
LEUKEMIJA /nemoj da te naslov zaplasi/, tanka knjizica, kosta
oko 250 din.

Svaki proces detoksifikacije ne donosi gubljenje na tezini!
Gubis kilazu ako imas sta da izgubis.
Analogija - svako predavanje nije presnos znanja.
Dobijas spoznaju ako predavac ima iskustveno
znanje. Ako prica knjiski, nema tu znanja ni za
njega ni za tebe!

Ako si mrsav - sta to treba i koliko da izgubis od kilaze, da bi tvoj UM prihvatio da se u tvom organizmu izvrsila detoksifikacija?
Ako vezujes detoksifikaciju sa gubljenjem kilaze, onda mozes i da se vrtis u zacaranom krugu.
Ono sto UM misli to za tebe postaje stvarnost.
Cuo si da postoji mnogo ljudi sa UMisljenim bolestima?
Hipohonderi???
UM im tretira telo putem imputa razmisljancija o raznim bolestima.
I tako pojedinci krecu besomucno da posecuju lekare ne bi li se nasao neki da potvrdi te mastarije...
Nije im bolesno telo, nego um...
Moj otac ima 82 godine i "odvikla" sam ga od te hipohondrije odavno. Sada i on gleda u Sunce i odavno se samo leci kristalima, biljkama, organskom zdravom hranom i pogadjas - zdrav je kao dren i pokretan i veseo i cio i zezator, samo sale zbija...
Kaze mi pre neki dan, eh, kad bih ja mogao da prestanem da jedem?
Pitam ga sta te sprecava u tome?
UM?
Zna na sta mislim i smeje se...
Nazad na vrh Ići dole
Marko M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Points : 14
Reputation : 1
Datum upisa : 06.06.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Avg 06, 2010 6:41 pm

Stotinak knjiga?Zvuci kao izazov,mada ne znam kada bih stigao sve da ih procitam,posto mi od oktobra krece prva godina studiranja kineskog jezika,a vec imam masu knjiga koje nikako da procitam.Mozda vec imam nesto sto bi mi poslala,sigurno bi mi koristilo nesto za izlazak iz Matrixa besa.Iz mnogih drugih Matrixa sam vec izasao(ili mi se bar tako cini).Inace,nisam hipohondar,to su mi davno i lekari potvrdili,mada njima odavno vise ne verujem.I ja skoro da uopste tv ne gledam,mozda 20 minuta u 3-4 dana,uskoro cu potpuno prestati.Evo mog maila za neki od naslova:ambidekster1@gmail.com.Unapred hvala.
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Avg 06, 2010 6:53 pm

Sinhronicitet radi...evo prijateljica mi je sad poslala 2 linka sa pregrst knjiga - izaberite sta vam se dopada i citajte...

http://www.4shared.com/dir/pJ2I4ioo/sharing.html

http://www.4shared.com/dir/gD5wuMiL/sharing.html

Marko,

Imala sam i sama problem nekada sa gomilom neprocitanih knjiga.
Onda sam zavrsila kurs BRZOG CITANJA i od tada 1 knjiga dnevno nije problem da se procita, 200 stranica citas na sat sa razumevanjem od 95%.

Odlicne kurseve drzi Igor Rakic - NEUROLOGIC mu se firma zove, ukucaj na Googlu, jefitniji je od Finese, bivsi je njihov instruktor i fantasticno covek radi sve metode ubrzanog ucenja.
Mozda ce ti to trebati i za fax.
Nazad na vrh Ići dole
Marko M
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Points : 14
Reputation : 1
Datum upisa : 06.06.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Avg 06, 2010 7:00 pm

Neverovatno,ali bas sam malopre razmisljao o brzom citanju.Sinhronicitet definitivno radi.Jedno pitanje pre nego sto se odjavim,posto imam obaveze u vidu necega sto bi trebalo da naucim.Imam neke knjige o brzom citanju,pa se pitam koliko je moguce to nauciti sam kod kuce.Nije mi problem novac za kurs niti potrebno vreme,vec sam oduvek bio `sam svoj majstor`.I koliko vremenski traje kurs brzog citanja u firmi NEUROLOGIC?
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Avg 06, 2010 7:13 pm

Kurs traje 2 dana.
Ne mozes zadovoljavajuce sam nauciti, kao sto mozes na kursu.

Mozes nauciti sam ali je rezultanta daleko slabija.

Ja sam uvek za varijantu 100%.
Znas onaj vic - mama ,mama, malo sam trudna. Majka zbori:
Kceri moja ili si trudna ili nisi, xe,xe,xe...nema malo...

Tako ti je i sa ovim BRZIM CITANJEM.

Ostale kurseve iz Finesine ponude mozes sam ali ovo ce ti dati neke traljave rezultate ako si samostalac.
Inace sam ljubitelj svega sto nosi oznaku SAM SVOJ MAJSTOR, xe,xe,xe... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zinko
Početnik
Početnik
Zinko


Broj poruka : 33
Points : 43
Reputation : 0
Datum upisa : 07.06.2010
Lokacija : Novi Sad

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Avg 06, 2010 7:25 pm

vanja ::
Ostavljam cigare tojest ocu da se odviknem i jako mi tesko ide,..Dali ima neka mantra ili zamena da se taj dan prebrodi mozda imas iskustva...
Za ostavljanje duvana potrebna (poželjna) je dobra priprema kako bi poduhvat bio uspešan za sva vremena.
Preporučijem da pronađeš flajere sa tekstom: PUŠENJE ŠKODI ZDRAVLJU (hvala što ne pušite) i slične i staviš ih na svako mesto gde si držala cigarete i upaljač. Zalepiš ih svuda po stanu. Polepiš na ogledalo i svako mesto koje će te podsećati da si prestala. Suština je poslati poruku u sopstvenu podsvest i to sa slikom... tokom dužeg perioda...
Poz.
Zinko
Nazad na vrh Ići dole
sunceoko
Početnik
Početnik
sunceoko


Broj poruka : 13
Points : 22
Reputation : 7
Datum upisa : 05.06.2010

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 10:20 am

Mogu da podelim moje iskustvo u vezi prestanka pusenja:
Prestao sam maja prosle godine,pre toga sam pokusavao 4 puta.
Iz mog iskustva naj vaznije je sledece:strpljenje(smanjivati cigarete postepeno,meni je trebalo 2 3 meseca,prvi put kada sam ostavljao cigarete ostavio sam naglo pao mi je bio imuni sistem i imao sam temperaturu 10 dana).
U stvari naj bitnija je odluka, kada stvarno ali stvarno odlucis lako je(to je ono: da li nesto stvarno znas ili samo mislis da znas Wink )
Pocni da pusis svesno, da obracas paznju zasto pusis, koliko ti to znaci, da spoznas sve u vezi toga, kada spoznas sve to lako je prestati Very Happy .
Imam pitanje u vezi detoxifikacije:bas juce mi se desilo da ispljujem ne slajm nego providnu ali kao lepljivu tecnost kao sluz valjda bilo je prilicno,bilo je napeto desetak minuta Laughing posle sam se bolje osecao, verovatno je to neki detox?
Nazad na vrh Ići dole
NovaSvetlost
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Points : 20
Reputation : 5
Datum upisa : 03.08.2010
Lokacija : sedma dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeSub Avg 07, 2010 1:35 pm

Tacno - to je rezultanta detoxa.
Ne brigaj.
Vazno je da detoksifikacija tece bezbolno.
Nazad na vrh Ići dole
NewMystic
Moderator
Moderator
NewMystic


Broj poruka : 36
Points : 71
Reputation : 3
Datum upisa : 17.11.2010
Godina : 42
Lokacija : Smederevo

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePet Nov 19, 2010 7:55 am

Dobrodošao kući, Mali Prinče! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://falundafagong.wordpress.com/
dalibor.simunovic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 1
Reputation : 0
Datum upisa : 03.01.2011

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 7:20 pm

Hvala ljudi na korisnim savjetima i iskustvima.
Pitanje za pomorce:
Da li je sigurno gazing radit na brodu, napravim uzemljenje (grounding) i picim?
Inace mi propadaju vise od 3 mjeseca...
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 7:34 pm

dalibor.simunovic ::
Hvala ljudi na korisnim savjetima i iskustvima.
Pitanje za pomorce:
Da li je sigurno gazing radit na brodu, napravim uzemljenje (grounding) i picim?
Inace mi propadaju vise od 3 mjeseca...
Hvala

Da. U redu je. Imam prijatelja koji j završio praksu na brodu.

Putnik ka svom cilju 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
slavujko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Points : 7
Reputation : 0
Datum upisa : 20.06.2011

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePon Jun 20, 2011 8:15 pm

.
Nazad na vrh Ići dole
SUNCANA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Points : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2011

Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitimePon Jul 18, 2011 1:08 pm

Sunčani pozdrav iz Osijeka, suprug i ja smo na 16 min od 15 minute svašta se otvara:)
Čula sam da ima i brži sistem da se stigne do 45 minute tj pročitala sam na jednom forumu. Čovjek je izučavao yogije koji sunčare i po tom nekom principu je radio no nije dao detalje, da li znate nešto više o tome?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Putnik ka svom cilju Empty
PočaljiNaslov: Re: Putnik ka svom cilju   Putnik ka svom cilju Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Putnik ka svom cilju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Rasprave-
Skoči na: