Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Evo mene kod vas!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Randy
Početnik
Početnik
Randy


Broj poruka : 15
Points : 18
Reputation : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 9:29 am

Zdravo svima! Citam vas vec neko vreme i odlucila sam da vam se pridruzim...
Stigla sam na 4 minuta i 10 sekundi gledanja u Sunce...
To jeste malo, ali mogu reci da vec osecam pozitivne promene, a to je prvo manji apetit( iako ga nekad ne poslusam pa jedem i vise...),puno pozitivne energije, bolja koncentracija i sad od skoro osecam da mi je probava bolja(da li je za to SG zasluzan ne znam...)
Puno vas pozdravljam i nadam se da cemo lepo da se druzimo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJaksic
Početnik
Početnik
MarkoJaksic


Broj poruka : 53
Points : 64
Reputation : 4
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 37
Lokacija : Pancevo

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeČet Nov 11, 2010 2:13 pm

Dobrodosla i puno srece i zdravlja Smile
Sada ce biti malo vise coraka posto dolazi zima, ali moze da se radi i zimi, tada smo i mi poceli Smile

mi= cybermikan i ja.. x)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/Alaemyrus
Randy
Početnik
Početnik
Randy


Broj poruka : 15
Points : 18
Reputation : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeSub Nov 13, 2010 8:43 am

Hvala na dobrodoslici Smile
Znaci da sad mozemo da gledamo van sigurnih sati?
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJaksic
Početnik
Početnik
MarkoJaksic


Broj poruka : 53
Points : 64
Reputation : 4
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 37
Lokacija : Pancevo

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeSub Nov 13, 2010 6:16 pm

Moze kad doje ono pravo oblacno zimsko vreme tada je obicno uv indeks ispod dva, ali proveri za svaki slucaj na nekom sajtu za vremensku prognozu.
Posle ces i sama osetiti dali je uv indeks veci od dva ili moze da se gleda..
osecaj dolazi s praksom
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/Alaemyrus
Randy
Početnik
Početnik
Randy


Broj poruka : 15
Points : 18
Reputation : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeUto Nov 16, 2010 9:55 am

Ja jos uvek gledam u sigurne sate, ali valjda cu nauciti i to da procenim.
Danas sam stigla na 5 min. i 10 sek. Primetila sam da imam puno energije i da mi ne smeta puno kad me moj sincic probudi pre 6h!
Probava funkcionise bolje, i stomak mi delije ravniji jer nema one nadutosti!
Nazad na vrh Ići dole
Randy
Početnik
Početnik
Randy


Broj poruka : 15
Points : 18
Reputation : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeSub Nov 20, 2010 7:55 am

Mene ovih dana lomi grip...ali imam osecaj kao da zbog gledanja u sunce ta prehlada nikako da me stigne do kraja ...telo se samo bori i mislim da se iszborilo. Danas sam na 5 min.40 sek.
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeSub Nov 20, 2010 12:34 pm

Randy ::
Mene ovih dana lomi grip...ali imam osecaj kao da zbog gledanja u sunce ta prehlada nikako da me stigne do kraja ...telo se samo bori i mislim da se iszborilo. Danas sam na 5 min.40 sek.

Da. To je normalno! Kada završiš praksu samo će ti se pojaviti šmrcanje na kratko i to će ti prestati. Što duže radiš sangejzing i šmrcanje će ti prestati vremenom. Ja već godinu ipo dana nema šanse da se razbolim!

Evo mene kod vas! 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
Randy
Početnik
Početnik
Randy


Broj poruka : 15
Points : 18
Reputation : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeNed Nov 21, 2010 9:37 am

Hvala na odgovoru! Very Happy
Prosla je borba sa gripom, posle dobrog nocnog sna ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Randy
Početnik
Početnik
Randy


Broj poruka : 15
Points : 18
Reputation : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 10:14 am

Danas sam na punih 7 minuta. Juce sam bas imala neki nalet energije i uopste nisam osecala umor, a bila sam non stop aktivna. Ali posle te lude energije javila mi se vrtoglavica i morala sam da legnem, ne znam da li je to povezano sa SG. Inace ne pusim vec 5 godina i desilo mi se da zadnjih par dana izbacujem slajm , sto mi se ranije nikad nije desilo, moguce je da gledanje u sunce pomaz da se pluca ociste...
Sve vas pozdravljam!
Nazad na vrh Ići dole
Randy
Početnik
Početnik
Randy


Broj poruka : 15
Points : 18
Reputation : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeSub Dec 25, 2010 3:24 pm

Sada sam na 8 minuta i 20 sek. Nedavo sam imala malu intervenciju na ruci, (vodena cista) i nadam se da ce mi sungazing pomoci da mi taj rez brzo zaraste. Inace osecam i dalje da imam vise energije i san od 5 sati mi je sasvim dovoljan. Jedva cekam da uocim jos neke benefite!
Poz.
Nazad na vrh Ići dole
Randy
Početnik
Početnik
Randy


Broj poruka : 15
Points : 18
Reputation : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 8:20 pm

Pozdrav ljudi! Very Happy
Ja sam pauzirala sa gledanjem u Sunce i zadnji sungazing sam odradila 16.03 i to 11:40 . E sad zelim da nastavim, pitam se kako. Da li da gledam svaki dan po 1 min, na vise do 11 minuta ili da probam vise ...?
Hvala puno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Evo mene kod vas! Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo mene kod vas!   Evo mene kod vas! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Evo mene kod vas!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša iskustva-
Skoči na: