Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Empty
PočaljiNaslov: Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU!   Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Icon_minitimeUto Apr 05, 2011 1:27 am

http://www.cybermikan-sungazing.org/smrtpredivanoiskustvo.htm

Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Ascension1

Prosvetljenje je za "običnog" čoveka isto kao i za "svete" ljude. To osvešćivanja deo uma da sam uvidiš kakva je stvarnost a ne kakvom ti je neko prikazuje da ona jeste. Prosvetljenje svako može postići a za to je potrebno za početak samo malo preispitivanja sebe (NE DRUGIH, TO RADI EGO NEGO SEBE SAMOG). Kada puknu mentalni programi i konstrukcije i glava postane prazna bez konstrukcija misli, vi onda jasno VIDITE I ZNATE. Tako i ja jasno vidim, znam i osećam na višem nivou nego ikad do sad. Pitaš se kakve to ima veze sa sangejzingom o kome je ovaj sajt? Ima jer to su benfiti posle 45 minuta sangejzinga kada ste potpuno sami izvor informacija a ne uzimate ih odrugih. Vi postajete izvrom informacija.



UVID- SMRT JE VELIČANSTVEN PRELAZAK

Kako nekoga kontrolisati najbolje nego strahom. Tu najveću zaslugu ima svakako religija. Kada shvatimo da su nas obmanjivali i lagali u vezi smrti kako bi nas kontrolisali našim najvećim strahom od nepoznatog, mi se penjemo na viši nivo svesti i shvatanja. Razumemo da je smrt samo jedan prelaz a za koji smo spremani ceo život. Uveče idete ne spavanje (umirete) a ujutro se dižete iz sna (smrti u život) i tako svako veče i dan.

PRATITE NAREDNE INFORMACIJE KOJE ĆE VAM DOLAZITI PREKO MEDIJA ALI ZNAJTE DA AKO SE NEŠTO KATASTROFIČNO I DESI DA VAMA NE MOŽE NIŠTA JER NE MOŽETE UMRETI. SMRT JE SAMO ILUZIJA I OBMANA, ONA JE SAMO SREDSTVO DA VAS DRŽE U KONTROLI. SMRT NE POSTOJI, POSTOJI SAMO RECIKLAŽA ENERGIJE ODNOSNO PRELAZAK IZ JEDNOG OBLIKA U DRUGI.

Konačno je došao čas da razumemo smrt na pravi način a ne onakako kako nam ga religija ma koje vrste servira kako bi nas držala u pokornosti i kontroli tim strahom!


SMRT NIJE BOLNO NEGO VELIČANSTVENO ISKUSTVO. NEMATE SE ČEGA PLAŠITI KADA DOĐE DO TOG PREDIVNOG OSLOBAĐANJA VAŠEG UNUTRAŠNJEG VIŠEG JA. ..

Za ostatak uvida posetite naš sajt:

http://www.cybermikan-sungazing.org/smrtpredivanoiskustvo.htm

Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! 849889
Attachments
Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Attachmentascension1.jpg
You don't have permission to download attachments.
(21 Kb) Downloaded 3 times
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
tomoR
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Points : 19
Reputation : 0
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 32

Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Empty
PočaljiNaslov: Re: Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU!   Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Icon_minitimeČet Apr 07, 2011 1:29 pm

ja sam doživio "prosvijetljenje" Very Happy nakon što sam odgledao emisiju o sungazingu gdje ste vi bili kao gost ja sam isti dan izgubio pojam straha od smrti Smile jer s sungazingom se itekako može dugo živiti što je meni super
a i prije sam uvijek govorio za vrijeme da mi nije bitno jer ću živiti 150 godina xD poprilično sam siguran u to oduvjek
a istina svi smo mi samo energija a ona ne može nestati čak se i znanstvenici moraju s tim složiti Very Happy (sami su tu teoriju iznjeli)
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Empty
PočaljiNaslov: Re: Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU!   Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 6:15 am

tomoR ::
ja sam doživio "prosvijetljenje" Very Happy nakon što sam odgledao emisiju o sungazingu gdje ste vi bili kao gost ja sam isti dan izgubio pojam straha od smrti Smile jer s sungazingom se itekako može dugo živiti što je meni super
a i prije sam uvijek govorio za vrijeme da mi nije bitno jer ću živiti 150 godina xD poprilično sam siguran u to oduvjek
a istina svi smo mi samo energija a ona ne može nestati čak se i znanstvenici moraju s tim složiti Very Happy (sami su tu teoriju iznjeli)

Bravo! Sami naučnici kažu da se energija kao i materija ne mogu uništiti nego preneti iz jednog oblika u drugi.

Samo napred uz sangejzing i javi nam se sa rezultatima uskoro.

Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
Sponsored content





Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Empty
PočaljiNaslov: Re: Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU!   Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uvid: SMRT JE PREDIVNO ISKUSTVO NEMATE SE ČEGA BOJATI U ŽIVOTU!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» moje iskustvo nakon 30 min sungazinga
» Profesor Robert Lanza: Smrt je samo iluzija koju stvara naša svest

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Duhovnost sungazinga-
Skoči na: