Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 kroz oblake??

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
gandra99
Početnik
Početnik
gandra99


Broj poruka : 9
Points : 17
Reputation : 3
Datum upisa : 24.06.2011
Lokacija : Kula- Vojvodina

kroz oblake?? Empty
PočaljiNaslov: kroz oblake??   kroz oblake?? Icon_minitimeSre Okt 12, 2011 4:45 pm

zdravo ekipa....
u ovim sumornim jesenjim danima nikako da se sretnem sa Suncem. Zanimaju me vasha iskustva sa gledanjem kroz oblake i fotonsko nebo. Ima li smisla gledati u gust oblak iza koga je Sunce. Probao sam, ali mi se chini da to nije to! Trenutno sam na 15:30
HVALA unapred
Nazad na vrh Ići dole
volim sunce
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : -1
Reputation : 0
Datum upisa : 13.10.2011

kroz oblake?? Empty
PočaljiNaslov: Re: kroz oblake??   kroz oblake?? Icon_minitimeČet Okt 13, 2011 3:27 pm

Upravo sam odgledala svoju trecu minutu,malo pre sigurnog sata ali UV je danas 1 pa sam poranila,fotonsko nebo nam deluje slabije zato sto smo naucili na jaku suncevu svetlost pa nam ovo deluje slabo ali mislim da moze da prode ,Mikan je u svom dnevniku naveo dosta puta gledanje i u takvo prikriveno sunce ipak ako nam se nigde ne zuri treba saceket sunce u svom sjaju,jer nije nam cilj da zavrsimo sangejzing sto pre nego da uzivamo u njemu sto duze.......
Nazad na vrh Ići dole
 
kroz oblake??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Putovanje kroz vreme je moguće?
» Al Bielek: Ovo je istina o putovanju kroz vreme, vanzemaljcima i Marsu!
» Filadelfijski eksperiment: Postoji video zapis koji dokumentuje putovanje kroz vreme?! – VIDEO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Pitanja u vezi sungazinga-
Skoči na: