Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Uzemljivanje- Prizemljivači za neutralisanje štetnih efekata kućnih uređaja

Ići dole 
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Uzemljivanje- Prizemljivači za neutralisanje štetnih efekata kućnih uređaja Empty
PočaljiNaslov: Uzemljivanje- Prizemljivači za neutralisanje štetnih efekata kućnih uređaja   Uzemljivanje- Prizemljivači za neutralisanje štetnih efekata kućnih uređaja Icon_minitimeČet Dec 15, 2011 9:08 pm

Koliko je uzemljivanje vašeg tela ZAISTA važno imate na ovom videu dole:


Hvala Saši za ovaj video!!!

LIČNO mogu da potvrdim a, i vi sami koji ste kupili naše Prizemljivače da testirate, da ako se uzme unimetar ili voltmetar dobijate neverovatna očitavanja kada su vam noge na Prizemljivaču i kada nisu!

Kada sam merio na početku dejstvo naših Prizemljivača jasno mi je pokazivalo da kada NISAM bio u dodiru sa njime da sam bio izložen pogađanju od 17-19 VOLTI zračenju uređaja iz prostorije (EM zračenju, zračenju mobilne telefonije...) ali kada su moje noge dodirnule naš Prizemljivač ODMAH je voltaža izloženosti pala na oko 0.5-1.0 V pa i manje skoro do 0.1 V što je moglo biti samo šum Majke Planete Zemlje.

MI kao civilizacija živimo u tehnološkom dobu i izloženi smo raznim tehničkim i magnetskim uticajima, ali se NISMO zaštitili do sad od tih uticaja i onda naše telo pati i trpi!! Zahvaljujući obaveštenju iz viših dimenzija koje sam dobio za naše PRIZEMLJIVAČE SA KRISTALIMA i ovome je došao kraj!

Prizemljite vaše telo i osećajte se mnogo bolje.

Naše je telo je eletrično -- srce, mozak, mišići, ćelije unutar njega i sve telesne funkcije su električne. Čak su i naše emocije bukvalno „energija u pokretu". Danas mi živimo potpuno izolovano od Zemlje a radi toga naše telo doživljava elektrošokove i elektrostresove puneći se upalama i zapaljenjima, hroničnim bolovima, a telo postaje narušeno i nestabilno. Takav organizam odvojen od zemlje dolazi u neprirodno stanje.

Efekat uzemljivanja je da se isprazni elektrostres kako vaše telo ne bi priživljavalo elektro šokove, i kako bi se ono vratilo u stabilno i prirodno stanje.

Autori knjige „Uzemljenje": Clinton Ober, Stephen T. Sinatra, M.D., Martin Zucker

Da biste osetili efekat prizemljivanja, dovoljno je samo da izađete napolje, nađete neku Zemlju bez trave i hodate bosih nogu oko 45 minuta na dan ili možete da se prizemljite iz vaših kuća, stanova, vikendica našim jedinstvenim proizvodom „Prizemljvač sa kristalima".

Naš proizvod „Prizemljivač" jedinstvena je tehnologija sa kristalima koja se koristi unutar vašeg prostora u kojem boravite veći deo dana i noći, sa kojim dobijate efekat kao da sedite, ležite ili stojite na samoj Zemlji. Ovaj proizvod je samo dopuna za sve one koji nemaju uslova da hodaju bosi po zemlji 45 minuta na dan, tokom ili po završetku prakse sangejzinga, ali i za one koji još ne rade sangejzing a žele na prirodan način da poboljšaju stanje svog organizma. Proizvod je vrhunsko delo naših stručnjaka koji su mesecima ispitivali materijale i provodljivost našeg patenta, te su dobijeni rezultati sa 100% provodljivosti. Napravljen je od maksimalno provodljivih materijala.


I kasnije se neko čudi zašto dobija rak kože i ostale rakove u telu, bolove u leđima, vratu, kičmi i krstima, slabije vidi, ima pokvarene zube i bolesti zuba, odlivanje energije, stomačne, srčane, plućne probleme, bolesti srca i krvnih sudova, vene, sterilnost, obamrlost i ubrzano propadanje tela, opadanje kose, sušenje kože, razne nervoze i stresovi...... PA ZATO ŠTO STE ODVOJENI OD VAŠE MAJKE PLANETE ZEMLJE A IZLOŽENI STE RAZNIM ZRAČENJIMA SPOLJNIH UTICAJA. TO JE KAO DA RADITE U NEKOJ NUKLEARNOJ ELEKTRANI, VI BIVATE SVE VIŠE I VIŠE OZRAČENI!

Sungazing- sangejzing-solarna joga-energija planete Zemlje- uzemljivanje,Prizemljivač




Više o našim jedinstvenim Prizemljivačima, cenam i popustima imate ovde:

http://www.cybermikan-sungazing.org/uzemljivanjetela.htm


Uzemljivanje- Prizemljivači za neutralisanje štetnih efekata kućnih uređaja 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
 
Uzemljivanje- Prizemljivači za neutralisanje štetnih efekata kućnih uređaja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Nauka i sungazing-
Skoči na: