Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme

PrijemPortalGalerijaRegistruj sePristupi

Delite

Problem sa vremenom

Ići dole 
AutorPoruka
skodu
Početnik
Početnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.06.2012

Problem sa vremenom Empty
PočaljiNaslov: Problem sa vremenom   Problem sa vremenom Icon_minitimeNed Jun 17, 2012 6:43 am

Pozdrav svima Smile

Nedavno sam cuo i odmah poceo sa praksom solarne joge. Trenutno sam na 4.10. Sinoc sam otkrio da mi stopreica na mobilnom telefonu krade 3 sekunde po minutu. Sto znaci kad sam bio na 2.00 u tvari sam bio na 1.44 itd. a sad sam u stvari na 3.48. I zbir ukupnog vremena gledanja u sunce je manji za 2.46. eto sta znaci pola sekunde na 10 sekundi ! POsto se solarna joga radi jednom u zivotu a ja sam poceo kako sam poceo i ne bih dalje da zabrljam jos vise pitam da li neko zna kako dalje ?

Unapred hvala!
Nazad na vrh Ići dole
anboy
Početnik
Početnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 28.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Problem sa vremenom   Problem sa vremenom Icon_minitimeUto Jun 19, 2012 6:11 pm

Pozdrav. Nisam neki veliki znalac ali licno bi nastavio da dodajem po 10sec na vreme od 3.48. To je samo moje laicko misljenj.
Nazad na vrh Ići dole
jasna
Početnik
Početnik

Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Problem sa vremenom   Problem sa vremenom Icon_minitimeUto Jun 19, 2012 6:56 pm

imam problem Sad .bila sam na 4 min ...danas nisam imala brojac i brojala sam napamet sekunde..uspostavilo se da sam gledala 6 min.jeli to problem i kako nastaviti?
Nazad na vrh Ići dole
anboy
Početnik
Početnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 28.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Problem sa vremenom   Problem sa vremenom Icon_minitimeSub Jun 23, 2012 4:48 pm

Problem je i ne smes napamet da brojis. Prvenstveno zbog ne tacnosti brojenja a drugo je to vreme dok gledas u sunce treba da se bavis sobom. Ne razumem u cemu je problem ako nemas telefon u tom trenutku uraditi samo suncanje ociju a sutra odraditi gledanje?

Nastavi tamo gde si stala+10sekundi.
Nazad na vrh Ići dole
skodu
Početnik
Početnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Problem sa vremenom   Problem sa vremenom Icon_minitimeNed Jun 24, 2012 12:50 pm

@anboy : hvala na odgovoru, tako sam i uradio. a ovako sam i vise siguran da sm uradio ispravno. pozdrav Smile

@jasna: anboy-ov savet mi se cini dobrim. pozdrav i nastavi sa suncarenjem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jasna
Početnik
Početnik

Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Problem sa vremenom   Problem sa vremenom Icon_minitimeNed Jun 24, 2012 8:32 pm

...hvala puno Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Problem sa vremenom   Problem sa vremenom Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa vremenom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Pitanja u vezi sungazinga-
Skoči na: