Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ŠOK: PILOT KOJI NAS PRAŠI 'CHEMTRAILSIMA' REKAO ISTINU: 'Osećamo se kao 'mračne sile carstva'!...

Ići dole 
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

ŠOK: PILOT KOJI NAS PRAŠI 'CHEMTRAILSIMA' REKAO ISTINU: 'Osećamo se kao 'mračne sile carstva'!... Empty
PočaljiNaslov: ŠOK: PILOT KOJI NAS PRAŠI 'CHEMTRAILSIMA' REKAO ISTINU: 'Osećamo se kao 'mračne sile carstva'!...   ŠOK: PILOT KOJI NAS PRAŠI 'CHEMTRAILSIMA' REKAO ISTINU: 'Osećamo se kao 'mračne sile carstva'!... Icon_minitimeNed Feb 08, 2015 2:41 pm

I meni nedostaje lijepo, plavo nebo iz moje mladosti i sramim se zbog toga što sam zaslužan da ga više nema.

Konačno, jedan vojni pilot učinio je korak naprijed za čovječanstvo i potpuno je ogolio istinu o kemijskom zaprašivanju planeta u kojemu i sam sudjeluje.

Riječ je o nezakonitim i iznimno destruktivnim projektima koje nazivaju "Globani program kemijskih mlazova. Ono što slijedi je video u kojemu je prezentirana istinita priča o hrabrom pilotu koji je slomljen zbog toga što.....

Ceo tekst pročitajte ovde:
http://cybermikan-sungazing.org/sok-pilot-koji-nas-prasi-chemtrailsima-rekao-istinu-osecamo-se-kao-mracne-sile-carstva-kao-zaprasivaci-useva/#prettyPhoto
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
 
ŠOK: PILOT KOJI NAS PRAŠI 'CHEMTRAILSIMA' REKAO ISTINU: 'Osećamo se kao 'mračne sile carstva'!...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Edvard Snouden „otkrio“ Rusiji svu istinu o NLO?
» Uređaj koji će zameniti telefone
» Farmakomafijaški plan za uništenje sangejzinga, pokreta koji PROKLAMIRA slobodu i nezavisnost od njihovih sistema!
» Izdvojen gen koji produžava život na duže od 200 godina?!
» Prahlad Jani, čovek koji ništa ne jede već 70 godina!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: Ostale teme :: Zavere-
Skoči na: