Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako dalje sa brojanjem?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sunčani august
Početnik
Početnik
sunčani august


Broj poruka : 7
Points : 11
Reputation : 0
Datum upisa : 03.04.2011
Lokacija : Sunčev zagrljaj

Kako dalje sa brojanjem? Empty
PočaljiNaslov: Kako dalje sa brojanjem?   Kako dalje sa brojanjem? Icon_minitimeNed Apr 03, 2011 7:59 pm

Prvo veliki sunčani pozdrav svima!

Molila bih za pomoć!
Prije nekih mjesec dana krenula sam sa solarnom jogom povećavajući svaki dan za 10 sekundi. Pošto sam brojala u sebi, za svaki slučaj bih dodala ekstra još 10 sekundi. Gledala bih u izlazak Sunca recimo 20 sekundi više nego prethodnog dana i istog dana u zalazak Sunca ali bih povećala gledanje za 20 sekundi. Imala sam mali prekid zbog oblačnih dana ali kad sam mogla nastavila sam tamo gdje sam stala povećavajući za 20 sekundi. Zadnjih par dana gledam samo jednom dnevno i nadodajem po minutu više jer mi sviđa što više gledati u Sunce a sad imam i brojač vremena. Vidim da ne radim dobro pa bih molila savjet, da li da nastavim tamo gdje sam stala povećavajući za 10 sekundi? Došla sam do 8 minuta. Par sati nakon sunčarenja me malo boli glava, kao neki pritisak, da li će to prestati?

Mnogo hvala!!!
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Kako dalje sa brojanjem? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dalje sa brojanjem?   Kako dalje sa brojanjem? Icon_minitimeUto Apr 05, 2011 1:46 am

Kada se ne slušaju JASNI saveti onda se tako nešto i dešava.... šta je tu i sad istrpi taj poveći nalet energije...

Epifiza ili pinealna žlezda je mala, sićušna i nerazvijena. Kako bildujemo naše nerazvijeno telo i ono biva lepo, krupno i nabildovano tako treba da bildujemo našu epifizu. Telo bildujemo raznim spravama i tegovima a epifizu primanjem sunčevih zraka preko očiju POSTEPENIM povećavanjem vremena. HRM je to savršeno razumeo, napravio tehniku koja se zove sangejzing a koju mi svi koristimo uživajući u njenim dobrobitima.

I sam Hira je to pručavao preko 30 godina! Znači pinealna žlezda što je suština sangejzinga se JAKO ali JAKO teško aktivira... raznim metodama nekome treba 40- 50 godina za to i ako uspe ustane mu još samo malo vremena i onda on umre, znači to se mora brže desiti. Postepenim povećavanjem vremena +10 sekudi to se dešava za samo 1-2 godine i cilj je postignut. Bez tog postepenog povećanja vremena NEĆETE NIKAD i NIKAD AKTIVIRATI VAŠU PINEALNU ŽLEZDU. Imaćete neke benfite ali NE trajno!

Vaš mozak je biološki kompjuter i sat a on zahteva tačnost i preciznost. On je jednostavno podešen na to vreme za aktivaciju. To je kao kada navijete sat na 10 sekundi i on odradi svoje, pa sutradan 20 sekundi i on dalje odradi svoje.... 10 sekundi duže od prethodnog dana je i VIŠE nego dovoljno.

Sad se vrati na 5 minuta i radi po pravilima +10 sekundi!

Kako dalje sa brojanjem? 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
sunčani august
Početnik
Početnik
sunčani august


Broj poruka : 7
Points : 11
Reputation : 0
Datum upisa : 03.04.2011
Lokacija : Sunčev zagrljaj

Kako dalje sa brojanjem? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dalje sa brojanjem?   Kako dalje sa brojanjem? Icon_minitimeSre Apr 06, 2011 9:58 am

Puno hvala!

Problem je nastao u nedovoljnom informiranju prije početka sungazinga a onda sam naišla na vaš intervju u Svjetlosti koji sam svima pokazala a za par dana putuje u Francusku. Dalje sam istraživala na internetu i uočila da ne radim pravilan sungazing.
Sad mi je žao što se nisam bolje informirala i držala pravila prije početka, valjda sam se navikla na ovaj sistem i program svakodnevnog života gdje slona pokušavamo ugurati u čašu - što više toga napraviti u što kraćem roku jer se tako zahtjeva od nas.
Ne želim izgubiti benefite koje donosi sungazing jer ih čekam cijeli svoj život, znam da su tu negdje ali tek sam nedavno shvatila i kako ih pronaći!!

Držati ću se pravila, sada mi je sve jasno, hvala na pomoći! Vama želim sve najbolje, i jedan veliki sunčani pozdrav!!

Kako dalje sa brojanjem? 849889
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Kako dalje sa brojanjem? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dalje sa brojanjem?   Kako dalje sa brojanjem? Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 6:11 am

Ok. samo napred....

Kako dalje sa brojanjem? 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
Sponsored content





Kako dalje sa brojanjem? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dalje sa brojanjem?   Kako dalje sa brojanjem? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako dalje sa brojanjem?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako se vi hranite?
» Kako nastaviti?
» PUSENJE KAKO GA OSTAVITI???
» Kako razlikovati pravog od lažnog sangejzera, tačnije (samozvanog masona)
» Louise L. Hay "Kako iscijeliti Duh i Tijelo"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Pitanja u vezi sungazinga-
Skoči na: