Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe! Empty
PočaljiNaslov: Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe!   Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe! Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 6:24 am

Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.

Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe! 207818_10150144820617765_693777764_6760899_3197950_a


Sinonimi (grč. synóymos) su leksemi koji pripadaju istoj vrsti riječi, imaju različite izraze, a sadržaj im se potpuno ili djelomično podudara.


Sve „stvari“, reči, dela, manifestacije... koje su u suštini jedno te isto a drugačije se nazivaju, ispoljavaju,neguju... Iz svake religije, vere, usmerenja, učenja... možete uzeti samo ono što je univerzalistički i to primeniti ako želite. Vera je dobra ali nauka o veri (kako i u kog boga verovati NIJE). Joga je dobra ali nauka i učenje o jogi (pospešeno opet raznim „božanstvima“ mantrama, tantrama... NIJE jer i to zarobljava um).... Dozvoli samo da te sad ispravim dragi čitaoče jer misliš da i ja tako radim. Dokaz da to nije slučaj sa mnom je taj što ja NEMAM nikoga koga slepo sledim i otvoren sam za SVE univerzalne vrednosti koje nešto dobro donose i koji su pokazani u praksu i nisu samo neka teorija koju je neko ispričao ili preneo nekome a onda ona nekako dospela i do tebe. Slušam samo svoje unutrašnje vođstvo koje se ne može programirati (to je slučaj samo sa umom) i kao tako neprogramatorsko biće, ono jako dobro zna koje su to univerzalne vrednosti a šta ljudska nauka i dogma....

Ostatak teksta na:

Oduprimo se matriksu!

Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe! 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
sani
Početnik
Početnik
sani


Broj poruka : 6
Points : 5
Reputation : 1
Datum upisa : 27.04.2011
Godina : 53
Lokacija : svugdje

Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe! Empty
PočaljiNaslov: Re: Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe!   Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe! Icon_minitimePet Jun 10, 2011 6:03 pm

Naše misli su izuzetno moćno oruđe kreiranja života. Drže nas stoljećima nesvjesnima i previše zaposlenima ne bi li mogli manipulirati nama. Kad sva saznanja o čovjeku kao živom biću skupim na neku hrpicu, zaista se samo od sebe dokazuje da smo "ovce"(iako ne bi trebali potcjenjivati ovcu koja prati jedan sasvim drugi svijet titranja života nego li čovjek). Isprogramirani smo da jedemo, pijemo, rađamo djecu, radimo "u znoju lica svoga" i sve što želimo moramo dobiti teškom mukom.Po meni, tu sve gadno "smrdi"... Sakrili su od nas tajnu života, koju nam je dragi Bog od početka dao i manipuliraju nama. A samo treba isključiti program, ne inatom ili preprogramiranjem već jednostavnom prisutnošću ovdje i sada, neizmjernom sveobuhvatnom ljubavi prema Životu i Stvoritelju. Nisam fanatik, ali nekako stvaram svoju intimnu religiju kombinirajući solarnu yogu i prakršćanske objave(uglavnom se to svodi na "što siješ, to i žanješ"---ali ne kao program nego kao nešto što svi mi moramo razbiti i početi stvarno upijati čisti Božji dah, život, bez potreba i želja u potpunoj slobodi.)
Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe! 834795
To jest sve matrix, a zapravo ova materijalna "stvarnost" je totalni shit. Žalosno je da smo je mi svi kolektivno zajednički i stvorili. Imamo moć popeti se više, a ne plaziti po ovom niskom nivou vlastitih stvaranja. Bog jest neosoban, ali mislim da je samo pristojan kad ne prevrće oči svaki dan, neprestano, na ovo naše djelo...

Zato ne treba osuđivati, biti ogorčen ili nekog drugog smatrati odgovornim za ovo sranje od svijeta što ga naša Jadna planeta Zemlja tisućama godina trpi, već jednostavno trebamo BITI.
Voljeti ...
Ne tražiti i zahtjevati hranu za vlastiti ego. Već jednostavno osjetiti potpunu slobodu i čistu ljubav.....

flower Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe! 849889 flower
Nazad na vrh Ići dole
 
Univerzalne vrednosti i mentalne koncepcije.- Pažnja: Saznanje opasno po mentalne programe!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Duhovnost sungazinga-
Skoči na: