Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ko su, šta su i odakle su?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Ko su, šta su i odakle su? Empty
PočaljiNaslov: Ko su, šta su i odakle su?   Ko su, šta su i odakle su? Icon_minitimeSub Jun 05, 2010 12:08 pm

Moj komentar:

Iz mog materijala, kojeg imam preko 2 TB alternativnog znanja ili kako biblija to naziva zabranjeno voce na kome su pali prvi ljudi adam i eva, shvatio sam nekoliko stvari po pitanju NLO-a.

Prvo da razjasnimo pojam alternativno znanje (alternativna istorija, religija, arheologija, nauka ma u kom obliku...), je i su najnovija saznanja do kojih su dosli naucnici, nista manje vredniji od ovih tkzv. (priznatih naucnika ili mein stream naucnika) koji su posvetili svoje zivote otkrivajuci nama stvari koje su od nas bile sakrivane i sakrivene a, zato sto neko nije hteo da mi to znamo sto se njima nije uklapalo u koncept razmisljanja i najcesce nametajuci svoje znanje koje nas je i kasnije potpuno zaslepelo, a inace je po prirodi tamno i manipulativno. Najcesce je to bila hriscanska odn. katolicka crkva, najgoteksniji nacin unistavanja znanja su bili krstaski ratovi (unistenje civilizacije maya od strane spanske armade) i krstaski ratovi, te u americi istrebljenje indijanaca, u australiji arbodzina, u africi shamana itd.

I naravno tu smo konacno, teorija zavere koja vise nije samo teorija, to je danasnja svakodnevnica od politike, ekologije do samih pada nlo-a sve se laze i zataskava... e tu nastupaju alternative, da bi otkrili pravu istinu i pravo saznanje, jer u znanju lezi moc!

Dakle NLO ili ti Neidentifikovani Leteci Objekat ili objekti ako ih ima vise, kako i sama skracenica kaze su NEIDENTIFIKOVANI i to je istina, iz mog proucavanja ove materije shvatio sam i razumeo a, zasta imam i dokaze sta NLO nije SAMO, a sta NLO jeste...

NLO najcesce vezujemo za posete vanzemaljaca i mislimo da su to neki brodovi nama nepoznate civilizacije koja zivi u svemiru, ja cu na tu tvrdju reci samo DA ali i NE SAMO!

Mislim da sam sad zaista dosta otkrio i rekao, dakle NLO-i su sve sto ne mozemo da identifikujemo odn. ne znamo njihovo poreklo, svrhu i nameru a leti.

NLO-i mogu biti:

1. Vanzemaljskog porekla mehanicki
2. Vanzemaljskog porekla bioloski
3. Zemaljskog porekla
4. Podzemaljskog porekla
5. Interdimenzionalnog
6. Letelice iz buducnosti

Nasi stari preci sumeri, vavilonci, egipcani, grci... su nam ostavili dosta spisa i dokaza o posetama bica iz svemira, neki smatraju to legendama, dok neki koji se bave savremenom ufologijom bas to vide kao pravi dokaz svojih temeljnih tvrdnji i proucavanja, naime danas smo svesni posete raznih nlo-a a, za to smo nasli dokaze i u nasoj starijoj istori, i to je najveci dokaz da odredjeni "mitovi" nisu mitovi, vec zapisi nasih starih naroda o posetama vanzemaljskog porekla i opisa njihovih letelica. Dakle sleti neki svemirski brod izadju neka cudna bica iz njega, a nasi stari i primitivni narodu kazu za njih da su bogovi jer su drugaciji od njih, i imaju napredniju tehnologiju, dok je stari covek tu naprednu tehnologiju pripisivao raznim mocima, pa tu imamo razne bogove zaduzene za razne stvari da ih ne nabrajam sad ovde.

NLO organskog ili bioloskog porekla su bica koja zive u svemiru a koje sve vise i vise u poslednje vreme nadziru nasine letelice i satelite, imamo dokumentovan video dokaz ove tvrdnje, posedujem zaista impozantan materijal NASA TV o pojavama nlo-a i nadgledanja sa njihove strane gore spomunutih nasinih letelica.

NLO zemaljskog porekla je vrsta nlo-a za koje zna jako mali broj ljudi, i tajne svetske vlade koje upravljaju svetom i krizama (najnovija svetska kriza iz koje ce proizaci ciposanje ili zigosanje ljudi, jer ce se pokazati da novac i hartije od vrednosti nisu pouzdani i da gube na svojoj vrednosti, ciposanje ljudi je lose samo po tome sto kad vam ugrade cipove u telo, mogu vas reprogramirati i mozete biti kao roboti ispunjavajuci necije zahteve tako sto ce taj cip u vama primati naredbe i njih dalje prosledjivati u mozak elektronskim impulsima na kom principu radi i vas mozak), dakle zna se pouzdano da su i svabe imale nlo na antigravitacione pogone jos 1941. god. a americka vojska ih je nazivala foofighterima. I sad dolazimo do specijalne vrste nlo-a...

NLO podzemaljskog porekla, hm.... ovo je jako opsirna tema sa mnostvom dokaza, knjiga zil verna putovanje u srediste zemlje nam govori nesto o tome, zato sto je sam zil vern nesto otkrio i znao o tome a nacisti su za vreme 2. sv. rata to pronasli i upotrebili, naime po zil vernu ispod zemlje zive bica cije se carstvo zove Agarti, tu su bica za koje nasi narodi kazu da su videli vilenjake, vile, patuljke i ostalo, biblija naziva to mesto had ili podzemlje, takodje i pakao. Tu zive bica koja su se sklonila od prastarih civilizacijskih ratova, i priorodnih katastrofa, i ona koja ne podnose svetlost, koja poseduju neverovatnu tehnologiju i najverovatnije je to i odgonetka misterije zvana bermudski trougao, ne mojte da vas zbuni ali ispod voda okeana je svakako veliki sloj zemlje... Mnogi nlo su primeceni da nestaju u utrobi zemlje pa cak i u vodi, govori li vam to nesto? Zasto su nacisti mrzeli posebno jevreje i zatvarali ih u konc. logore? Odakle nacistima nlo-i u to vreme?
Evo i nekih odgovora na ta pitanja, zna se iz biblijskih i ostalih spisa da su jevrejski narodi bili boziji miljenici (tema za sebe), i da su boziji izabrani narod, da nije mozda neki gen ili nesto drugo sto mi ne znamo usadjeno u taj narod a veoma potrebno bicima agarti kraljevstva pa su nacisti u dogovoru sa njima za neke njihove tehnologije lovili jevreje neke ubijali, neke po dogovoru isporucivali agartima a neki su im sluzili za razne eksperimente. Ja ovde ne govorim o antisemitizmu nikako, samo iznosim neke logicne zakljucke iz ne tako daleke nam istorije...

NLO koji su interdimenzionalnog ili medjudimenzionalnog porekla su letelice koje nam dolazi kako i sama podela kaze na nlo-e iz drugih dimenzija. Najnovija teza naucnika da se svemir sastoji iz struna koje se medjusobno preplicu u odredjenom vremenu tkzv. teorija struna nam govori bas o tome, svemir iz vise dimenzija, za sad su otkrili 12 dimenzija. Dakle bica koja zive u visim dimenzijama od nase, inace mi zivimo u tri dimenzije a krecemo se u cetvrtoj koja je vreme, i nas je drugi denzitet svesti ili treca dimenzija postojanja.... dakle ta bica koja slobodno plove svojim nebom u svojim letelicama kao kad mi letimo nasim avionima npr. u sred preklapanja granicnih dimenzija, gde nije jos usledio potpuni pomak u visu dimenziju su nama vidljiva na trenutak za oko... inace potpuni pomak nase planete sa svim zivim bicima na njoj ce se desiti 2012 godine gde cemo kompletno preci u petu dimenziju postojanja gde vreme staje i nema brojanja vremena, zato se i zavrsava dugotrajni mayanski kalendar od 14.6 milijardi godina postojanja, jednostavno pri potpunom pomaku vreme ce stati za nas i koristicemo tkzv. parapsiholoske sposobnosti poput telepatije, samoteleportacije, telekineze, i putovanja u proslost, i sad stizemo na nlo-e koji su:

NLO iz buducnosti, konacno smo dosli do vremenskog paradoksa kako se to naziva u fizici koju poznajemo, dakle da bi neko dosao iz buducnosti mi bismo ga trebali videti i u proslosti... ko je razumeo, razumeo je! Ti nlo-i iz buducnosti su u stvari nasi i to smo mi kad upadnemo u petu dimenziju gde vreme vise nema nikakvu svrhu pa cemo moci setati iz proslosti u buducnost za kakve sad poznajemo.


Ovo je bilo najkrace i najsazetije da razumete poreklo i same nlo-e kako ne biste bili u neznanju ili poluznanju, dakle NLO nisu SAMO letelice nekih civilizacija van zemlje!!!

Miroslav Kiš- cybermikan

Ko su, šta su i odakle su? Svapski%20NLO%203

Ko su, šta su i odakle su? 1964%20%20-%20%20United%20States

Ko su, šta su i odakle su? August%2031,%201951%20%20-%20%20Lubbock,%20Texas,%20USA


Poslednji izmenio Admin dana Pon Avg 23, 2010 8:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
samir
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 1
Reputation : 0
Datum upisa : 06.06.2010

Ko su, šta su i odakle su? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su, šta su i odakle su?   Ko su, šta su i odakle su? Icon_minitimePon Avg 23, 2010 8:14 am

odlično
Nazad na vrh Ići dole
 
Ko su, šta su i odakle su?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: Ostale teme :: NLO- UFO-
Skoči na: