Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prvi program RTS-a

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ramonda
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Points : 22
Reputation : 2
Datum upisa : 27.06.2010

Prvi program RTS-a Empty
PočaljiNaslov: Prvi program RTS-a   Prvi program RTS-a Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 10:50 am

Jutros u 6:54 dok sam pila kafu, kao i obicno ukljucim TV, prvi program nacionalne televizije, koji po zakonu treba da placamo.
Kad tamo oni ,,PREPAMETNI,,,Dusica i Dragan sa radija.
Dohvatise se jutros nas koji upraznjavamo gledanje u sunce.
Dragan je rekao da nas u Srbiji ima oko 3000 i da smo mi srecnici koji ne moramo da jedemo, nego samo da sedimo i gledamo u sunce. Pominjao je i Mikana.Na to je Dusica postavila pitanje da li treba da drzimo otvorena usta?Nekima bi zaista bilo dobro da usta nikada ne otvaraju.Onda je Dragan njoj saopstio da se to sto radimo zove Suncarenje, i predlozio da posle emisije idu da Lencare.Srecom, pa nisam pocela da ih slusam od pocetka.Ona je pricala o nekom svom profesoru fizike i o tome sta je on radio i da je umro.Za mene licno bi bila vest da cujem da neko ko se rodio nije umro.
Jednostavno sam morala ovo da saopstim onima koji su na forumu.Da kazem da je sramota i to velika svakodnevno nekoga uzimati u usta i praviti budalom.Danas smo to bili MI.
Blago nama kad im za to sto rade jos i placamo!
Nadam se da ce administrator ovo pustiti.Ne vredjam nikoga nego samo saopstavam sta sam cula i videla.
Nazad na vrh Ići dole
gandra99
Početnik
Početnik
gandra99


Broj poruka : 9
Points : 17
Reputation : 3
Datum upisa : 24.06.2011
Lokacija : Kula- Vojvodina

Prvi program RTS-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi program RTS-a   Prvi program RTS-a Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 11:42 am

BINGO!! Upravo ste shvatili da je gledanju TV-a u Vashem zivotu doshao kraj!! Pochinjete osecati nepovoljne uticaje niskih frekvencija... sad je vreme da ih zaobidjete ali ne, i da ih odbacite.... Sunce ce Vam pokazati pravi put.... Zato smo i ovde!!! ziveli...
Nazad na vrh Ići dole
sani
Početnik
Početnik
sani


Broj poruka : 6
Points : 5
Reputation : 1
Datum upisa : 27.04.2011
Godina : 53
Lokacija : svugdje

Prvi program RTS-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi program RTS-a   Prvi program RTS-a Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 9:34 pm

ma hajde ne brinite brigu... Gledajući TV i slušajući radio možete osjetiti samo totalni pad inteligencije bilo koje vrste. Prije dvadeset godina sam prestala gledati Dnevnik, a tad mi je bilo dvadeset i nisam bila ni zašta posebno zainteresirana...Sad sam još manje.
Čisto ispiranje mozga...
Svaki pomak svijesti na više sfere je oduvijek bio ismijan i izrugivan. Isusa su razapeli, a prakršćane koji su stoljećima bili vegetarijanci, palili su na lomačama jer nisu htjeli pojest komad mesa....
Danas ne pale nikoga na lomači, ali nam prže mozgove (ako si to dozvolimo) sa raznim izokrenutim, uljepšanim ili lažnim informacijama i to nekoliko desetaka puta dnevno. Najbolje sve pogasiti...
Čak u filmovima ili serijama koje bi nas trebale navodno zabaviti, provlače se izrugivanja onih koji npr. odbiju cjepivo, kemoterapiju ili spomenu pokoju od svjetskih zavjera tipa "novog svjetskog poretka" ili sačuvaj Bože iluminate. A da ne pričam o ismijavanju bilo kojeg vida više svijesti. Nema više "djece Cvijeća" koji su pušili marihuanu, hodali bez gaća i pričali o nirvani. Danas mnogi visoko obrazovani ljudi znaju da viša svijest jest stvarnost i itekako znaju da ona može pripadati bilo kome bez obzira na školovanost...
Svatko tko ne želi klišee, tko razmišlja, osjeća i ide u smjeru Čistoće i Ljubavi, bit će razapet... Na ovaj ili onaj način. Ali koga briga... Svatko se sam s Bogom dogovorio...
Treba biti siguran u sebe. Vegetarijanka sam 5 godina, prve dvije su me čudno gledali i pitali:"ali, zašto?" Kao da sam ih izdala...Kao da sam alkoholičar i napustila šank...
Danas me dočekaju sa vege hranom...
Treba jednostavno biti ustrajan, istovremeno blag i tolerantan. Gluposti ima na ovom svijetu toliko da bi cijeli život mogli uzalud potrošiti, čudeći se toj gluposti ili ne daj Bože živcirati...
Zato: Živjelo Sunce i mi u njemu! Kad tad će i ti zatucani buljiti u Sunce i osjećati se dobro!
flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prvi program RTS-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi program RTS-a   Prvi program RTS-a Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi program RTS-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Crnogorski Gledac Sunca (mozda prvi:)
» Prvi pametni kofer na svetu- VIDEO
» Otkriveni prvi „tragovi života posle smrti“?
» PRVI sungazing sajt portal o solarnoj jogi na Balkanu
» Barrow Valerie - ,,Alcheringa - kada su stvoreni prvi preci''

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Mediji-
Skoči na: