Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 depresija i sangejzing

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
sloboda
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 3
Reputation : 0
Datum upisa : 16.07.2011

depresija i sangejzing Empty
PočaljiNaslov: depresija i sangejzing   depresija i sangejzing Icon_minitimeSre Jul 20, 2011 3:16 pm

Dragi sangejzeri,zanima me da li je neko uspeo da ovom metodom izleci depresiju i da vise ne pije lekove?
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

depresija i sangejzing Empty
PočaljiNaslov: Re: depresija i sangejzing   depresija i sangejzing Icon_minitimeČet Jul 21, 2011 2:40 pm

sloboda ::
Dragi sangejzeri,zanima me da li je neko uspeo da ovom metodom izleci depresiju i da vise ne pije lekove?

DA! Mnogi i to za veoma kratko vreme, ali sve to zavisi od čoveka do čoveka.

sunny
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
ursula1982
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 1
Reputation : 0
Datum upisa : 26.08.2011
Godina : 42
Lokacija : Brežice, Slovenija

depresija i sangejzing Empty
PočaljiNaslov: Re: depresija i sangejzing   depresija i sangejzing Icon_minitimePet Avg 26, 2011 6:04 am

Pozdrav,

danas ču biti na 15 minuta sungazinga. I do sada (osim što manje jedem - možda i zbog vručine, hehe) nisam ništa drugčije primjetila na sebi. Osim da imam u glavi stalno veči i veči kaos. Ko da ide sve na gore...
Moram ovdje da kažem da inače obožavam gledanje u sunce. Ponekad se mi čini (kada gledam), da postojimo samo nas dva, suce i ja. Smile

pišem ovdje pod depresijo, zato što me zanima dali je to običajno da nekomu po 15 minuta ništa big, a jedni pišu več za 3 minute da se osječajo ko drugi ljudi. Stvarno mi je ta sungazing jedina stvar koju radim vrlo rada i koja se mi čini tako domača i vrlo vrlo logična. Bez sunca nema ničega, u tom smislu. Neznam možda trebam strpljenja, možda se dobro ne promatram. Imate možda kakav insight?

Hvala puno i pozdrav iz sunčane Slovenije,

Urša
Nazad na vrh Ići dole
Zare
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Points : 15
Reputation : 0
Datum upisa : 08.06.2010

depresija i sangejzing Empty
PočaljiNaslov: Re: depresija i sangejzing   depresija i sangejzing Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 10:49 am

ursula1982 ::
Pozdrav,

danas ču biti na 15 minuta sungazinga. I do sada (osim što manje jedem - možda i zbog vručine, hehe) nisam ništa drugčije primjetila na sebi. Osim da imam u glavi stalno veči i veči kaos. Ko da ide sve na gore...
Moram ovdje da kažem da inače obožavam gledanje u sunce. Ponekad se mi čini (kada gledam), da postojimo samo nas dva, suce i ja. Smile

pišem ovdje pod depresijo, zato što me zanima dali je to običajno da nekomu po 15 minuta ništa big, a jedni pišu več za 3 minute da se osječajo ko drugi ljudi. Stvarno mi je ta sungazing jedina stvar koju radim vrlo rada i koja se mi čini tako domača i vrlo vrlo logična. Bez sunca nema ničega, u tom smislu. Neznam možda trebam strpljenja, možda se dobro ne promatram. Imate možda kakav insight?

Hvala puno i pozdrav iz sunčane Slovenije,

Urša

To sto osecas haos u glavi je znak napretka,jer se vremenom misli ubrzavaju i onda odjednom.....BUM.......misli vise nema.Samo budi strpliv,sve je individualno po pitanju benefita i vremena kada pocinjemo da ih osecamo.
Poadrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





depresija i sangejzing Empty
PočaljiNaslov: Re: depresija i sangejzing   depresija i sangejzing Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
depresija i sangejzing
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prvi radni sastanak upravnog odbora organizacije „SANGEJZING“ (SGOB)
» Okupljanje sungazera u Novom Sadu (Sangejzing organizacija Balkana) 10.10.2010.
» Novi sajt: Sangejzing nova nauka o uticaju Sunca na ljude
» Zapisnik sa prvog sastanka Upravnog odbora organizacije „SANGEJZING“ održanog 25.08.2010.
» Snimanje emisije u Hrvatskoj - Hrvatski broj mobilnog- Kupovina knjige "Solarna joga- sangejzing" u Hrvatskoj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša iskustva-
Skoči na: