Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Гледао сам у сунце доста пута али нисам поштовао правило

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ras
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 3
Reputation : 0
Datum upisa : 26.02.2012

Гледао сам у сунце доста пута али нисам поштовао правило Empty
PočaljiNaslov: Гледао сам у сунце доста пута али нисам поштовао правило   Гледао сам у сунце доста пута али нисам поштовао правило Icon_minitimeNed Feb 26, 2012 3:02 am

Надам се да неко има идеју шта би било најбоље урадити. Наиме, ја сам покушао да почнем са 10 секунди и онда наставим како се препоручује, додавањем 10 секунди сваки дан. Међутим, како ми није баш било лако да мерим време а и нисам имао услове да редовно пронађем добро место, почео сам да гледам у сунце "отприлике", тј. повећавао сам време без поштовања правила. У глави сам покушавао да се држим неке градације али то је било "одокативно" а не прецизно.
Шта ми је радити? Пошто сад већ гледам у Сунце више од пола сата, да ли да почнем из почетка, од 10 секунди? Да можда направим паузу пре него што почнем из почетка? Уопште, како људи успевају да се прецизно држе сатнице?

Пуно хвала на сваком савету.
Nazad na vrh Ići dole
Jolex
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Points : 6
Reputation : 1
Datum upisa : 17.07.2010

Гледао сам у сунце доста пута али нисам поштовао правило Empty
PočaljiNaslov: Re: Гледао сам у сунце доста пута али нисам поштовао правило   Гледао сам у сунце доста пута али нисам поштовао правило Icon_minitimeSub Apr 07, 2012 5:20 pm

Skoro svi mobilni telefoni imaju takozvani coundown timer, to jest odbrojavanje do nule za zadato vreme. Ukoliko tvoj nema, mozes takvu aplikaciju skinuti sa neta. Zadas vreme na primer 10 min. i 20 sec i kada prodje to vreme telefon ce te obavestiti. U medjuvremenu pustis sa njega neku opustajucu muziku.
U tvom slucaju ja bih postupio na sledeci nacin: Gledao bih u sunce po pola sata otprilike onoliko dana koliko si dana propustio (ubrzao ) gledanje. Za pola sata ti treba 180 puta gledati. A ti si recimo gledao otprilike 140 puta. Znaci gledaj 40 dana po pola sata i onda nastavi sa 30 min i 10 sek. i povecavaj dalje po 10 sek. do kraja.
Nazad na vrh Ići dole
 
Гледао сам у сунце доста пута али нисам поштовао правило
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Pitanja u vezi sungazinga-
Skoči na: