Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ima tko tu iskustva liječenja ovisnosti alkohola i droga sangejzingom

Ići dole 
AutorPoruka
kirona3
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 3
Reputation : 0
Datum upisa : 20.04.2013

Ima tko tu iskustva liječenja ovisnosti alkohola i droga sangejzingom Empty
PočaljiNaslov: Ima tko tu iskustva liječenja ovisnosti alkohola i droga sangejzingom   Ima tko tu iskustva liječenja ovisnosti alkohola i droga sangejzingom Icon_minitimeSub Apr 20, 2013 12:22 pm

Trebam pomoć za prijatelja. Radi se o ovisnosti i o alkoholu i o trenutno metadnonima (bili su kokain i heroin u pitanju, ali ne neki kontinuirani i dugi period). Predložila sam mu da vježba solarnu jogu jer znam po sebi i drugim ljudima njegove pozitivne efekte. No, kao i mnogi ljudi, ne vjeruje u tu praksu, iako mislim da ga mogu nagovoriti.
Zanima me ako tu ima netko tko je bio takav ovisnik, kako mu se očitovao opravak i do koje mjere je uspio.
Bila bih vam jako zahvalana da me informirate o ovome jer kako znate i sami, u ovako teškim slučajevima, zapravo se radi o nečijem životu.

Hvala i LP!
Nazad na vrh Ići dole
 
Ima tko tu iskustva liječenja ovisnosti alkohola i droga sangejzingom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja iskustva
» Sugazing iskustva
» Nova tema na našem sajtu: Testirajte vaše nove sposobnosti i moći dobijene sangejzingom
» Moja iskustva i dobrobiti
» 14:40

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša pitanja, predlozi i sugestije-
Skoči na: