Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nedostatak sna

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Vladann
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 3
Reputation : 0
Datum upisa : 17.06.2013

Nedostatak sna Empty
PočaljiNaslov: Nedostatak sna   Nedostatak sna Icon_minitimeUto Jul 02, 2013 1:42 pm

Pozdrav svim Sungazerima !
Poceo sam sa Sungazing-om, pre oko 7 dana i jedini problem sa kojim se trenutno suocavam je nedostatak sna. Naime zbog prirode mog posla i porodicnih obaveza nikad nemogu da legnem pre 12 h (najcesce je to u 23:45h), a ustajem u 5h (Sunce izlazi u 4:40h). Nemam velikih problema oko ustajanja jer me velika zelja za gledanjem u Sunce vodi, ali me uhvati kriza negde izmedju 11h i 14h i tad se stvarno borim da ostanem budan. Imao sam takvih problema i pre Sungazing-a, ali ne u tolikoj meri. Znam da bi trebao da lezem u krevet u 22h (voleo bi), ali je to u mom slucaju ne izvodljivo. Interesuje me da li je neko imao slicna iskustva i koliko mu je trebalo vremena i na koji nacin da ih prevazidje. Svaki savet mi je dobro dosao, jer kao sto rekoh nov sam u ovome, a nebi zelo da me pokolebaju ovakve stvari. Nedostatak sna 849889 
Nazad na vrh Ići dole
Mladen
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Points : 5
Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2013

Nedostatak sna Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedostatak sna   Nedostatak sna Icon_minitimePon Sep 23, 2013 5:41 pm

Pa jednostavno nemoraš gledat samo ujutro na izlasku, možeš i navečer kad zalazi Wink
Nazad na vrh Ići dole
 
Nedostatak sna
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Pitanja u vezi sungazinga-
Skoči na: