Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Snimanje za Holandsku produkciju u saradnji sa državnom Radiotelevizija Srbije i Tv Vojvodina

Ići dole 
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Snimanje za Holandsku produkciju u saradnji sa državnom Radiotelevizija Srbije i Tv Vojvodina Empty
PočaljiNaslov: Snimanje za Holandsku produkciju u saradnji sa državnom Radiotelevizija Srbije i Tv Vojvodina   Snimanje za Holandsku produkciju u saradnji sa državnom Radiotelevizija Srbije i Tv Vojvodina Icon_minitimeSub Sep 25, 2010 10:04 pm

DOŠAO JE I NAŠ TRENUTAK DA SE PREDSTAVIMO SVETU!

Sledeći vikend od 02. do 03. 10.2010. (cela 2 dana AKO NE BUDE KIŠE I OBLAČNO) imam snimanje dokumentarni film o meni, sungazingu i sungazerima kod nas na ovim prostorima u realizaciji jedne Holandske produkcije i saradnji državne Radiotelevizije Srbije i Radiotelevizije Vojvodina.

Dogovor sa rediteljem je da se uključe i ostali sungazeri u ovaj naš filmski projekat, te sada pozivam sve koji žele da budu u filmu da dana 03.10.2010. budu na PETROVARADINSKOJ TERASI u 17:30h kako bi reditelj mogao da izrežira svaki detalj oko snimanja za vreme našeg zajedničkog sungazinga! Takođe postoji šansa i da neko od vas da intervju šta mu se desilo sungazingom, kakvo je stanje...

Kako sam obavešten ovaj film će moći da otkupe i ostale televizije kako kod nas tako i u svetu pa zaista hajde da učinimo da nas bude što više da se ne obrukamo! Bar vas 30 da bude bilo bi ekstra. Znači to NIJE i NEĆE NIKADA biti nikakvo okupljanje neke sekte nego jednostavno zajednički sungazing jer mnogo ljudi radi zgrada i loših uslova ne može da vidi Sunce u sigurnom satu.

Bilo bi takođe poželjno da u komentarima dole napišete ako će te sigurno doći. Hajde da svetu širimo sungazing i da se pokrenemo na još viši nivu SVI! Hajde da svima pokažemo da smo hrabri i odlučni da učestvujemo u menjanju ovog sveta. Hajde da pokažemo ljudima kako uživamo radeći sungazing i kako nam je prijatno u društvu našeg dragog Sunca.

Posebno je važno to da ću moći dokazati (na žalost samo na 2 dana) da živim bez hrane, imam dovoljno energije, snimaće me kako vozim bajk, bildujem (krećem ponovo u teretanu), zatim kod oftalmologa pregled da sam zaista spustio dioptriju....

Snimanje za Holandsku produkciju u saradnji sa državnom Radiotelevizija Srbije i Tv Vojvodina 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
 
Snimanje za Holandsku produkciju u saradnji sa državnom Radiotelevizija Srbije i Tv Vojvodina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Faraoni iz Pirota- jug Srbije
» cybermikan u Emisiji "Kosmos" na Tv Vojvodina- Tema: Hranjenje Suncem
» Tv Vojvodina emisija: "KosmoS" Tema: Sunce kao energija i hrana
» Snimanje emisije u Hrvatskoj - Hrvatski broj mobilnog- Kupovina knjige "Solarna joga- sangejzing" u Hrvatskoj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Mediji-
Skoči na: