Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svijetlece Kugle

Ići dole 
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Svijetlece Kugle Empty
PočaljiNaslov: Svijetlece Kugle   Svijetlece Kugle Icon_minitimeSub Jun 05, 2010 11:56 am

Negdje na rubu svih rubnih istrazivanja pojavio se zanimljiv fenomen. Prvi put mi ga je netko pokazao prije dvije tri godine, u kontekstu razgovora o NLO-ima. Na fotografiji je, iznad ljudi, bio neki mali svijetli krug, no usporedivši si ga s drugim slicnima, a i u razgovoru s Giulianom Marinkovicem, ufologom koji se vec susreo s takvim krugom, zakljucili smo da se radi o nekom refleksu koji je objektiv nehotice zabiljezio.

Taj svijetli krug je bio samo jedan, kao da je bio iscrtkan i zaista je moguce da je bila rijec o refleksu. Na internetu se moze naci još takvih slika koje su ljudi proglasili NLO-ima. No, danas kad razmišljam – mozda nije refleks, ali niti NLO. Ili mozda u nekim slucajevima jest refleks – jer se pomocu refleksa doista uspjelo dobiti takav krug, a u drugima nije

Naime, ubrzo sam vidio i drugacije fotografije neceg naizgled slicnog. Ovoga puta to su bile stotine svijetlecih kugli koje su snimljene u Indiji 2006., na dvadeset i petog godišnjici Art of Livinga, gdje se skupilo dva i pol milijuna ljudi (jer je rijec o najvecoj nevladinoj udruzi na svijetu) pa bilo je bilo i dosta ljudi iz Zagreba. Tamo su ih mnogi snimili, svijetlecih je kugli na slikama bilo na stotine. Pokušao sam na njih primijeniti isti kriterij kojim smo gore spomenuti svijetleci krug odbacili kao refleks, ali nisam bio siguran da se moze uklopiti. Ovo je mozda bilo nešto drugo.

Evo tih slika pa pogledajte i sami, a kasnije u tekstu bit ce par slika iz drugih krajeva svijeta:

Svijetlece Kugle 3

Svijetlece Kugle 4

Svijetlece Kugle 5

Svijetlece Kugle 8

Svijetlece Kugle 9

Svijetlece Kugle 11

Nakon tog skupa na forumima clanova Art of Livinga ljudi su masovno komentiralin te slike, koje su skoro svi snimili. Bilo je na tisuce slika. Naravno, kako je Art of Living organizacija koja se bavi zivotnim i duhovnim temama, odmah su uslijedila objašnjenja da je rijec o andelima koji su se tamo okupili privuceni tim dogadajem. Što se mene tice – moze biti. Andeli su ionako samo rijec, i to pojam uz koji najcešce vezemo one barokne slicice bucmastih djecaka s krilima. Ta je predodzba duboko usadena u nas, pa zato rijec „andeli“ odmah odbacujemo.

Ali mozda jest rijec o neki bicima – mozemo ih zvati andelima ili kako god nam drago – ionako je malo vjrojatno da cemo pogoditi kako oni sami sebe nazivaju. Ako uopce jest rijec o nekoj inteligenciji - jer i to je u sferi nagadanja. Mozda je rijec tek o nekom prirodnom fenomenu. No, od kamena i metala do biljaka, u svemu postoji neka svijest, kao što je to eksperimentima zorno pokazao još Jagadis Chandra Bose, genijalni indijski znanstvenik s kraja 19. stoljeca. (O njemu mozete zanimljive stvari procitati u knjigama „Tajni zivot biljaka“ Tompkinsa i Birda i „Autobiografija jednog jogija“ od Yoganande - obje su objavljene kod nas, ali dosta davno).



No, nedavno sam saznao da je istrazivanje svijetlecih kugli poprimilo mnogo šire razmjere. Dr. Klaus Heinemann, bivši profesor istrazivac sa Stanfordskog sveucilišta i znanstveni istrazivac u NASA-i, rekao je da je istrazivanje kugli u povojima, ali da fotografije ovih duhovnih emanacija pruzaju dokaz koji je blize znanstvenom dokazu nego što je to dosad bio ijedan drug, za postojanje duhovne stvarnosti.

Kako god da bilo, te slike nisu nikakva ekskluzivnost. O njima izvještava tisuce obicnih ljudi diljem svijeta, na cijim su se digitalnim fotografijama poceli pojavljivati misteriozni sfericni oblici svjetla koji su postali poznati kao KUGLE. Tek mali broj znanstvenika uzima ovaj fenomen ozbiljno, ali ti zato hrabro tvrde da su konacno dobili dokaz o postojanju bica iz drugih dimenzija. Nedavno se u Sedoni u Arizoni odrzala i prva svjetska konferencija o fenomenu kugli. Nekoliko je znanstvenika kontroverzno tvrdilo da kugle – sfericni ili okrugli objekti koji se pojavljuju na digitalnim fotografijama – pruzaju dokaz o postojanju oblika «iz drugih svjetova».Ako je njihov zakljucak tocan, nemam puno sumnji da bi to bi moglo imati ogroman utjecaj na našu percepciju univerzuma i na našu ulogu u njemu. Spomenuti dr. Klaus Heinemann, rekao je: «Nimalo ne sumnjam da bi kugle mogle biti jedan od najznacajnijih fenomena «izvan naše stvarnosti» koji je covjecanstvo vidjelo».

Heinemannova fascinacija kuglama pocela je u rujnu 2004. godine, kada je zapazio blijedi, ali jasno odredeni mali krug svjetlosti na nekoliko fotografija koje je snimila njegova supruga na okupljanju duhovnih iscjelitelja. «Kad sam prvi put vidio ove sfericne oblike, kao i tisuce drugih ljudi pretpostavio sam da se radi o zrncima prašine, anomalijama fleša, malim kolicinama vode itd. Ali bio sam dovoljno zaintrigiran da se brzo vratim u sobu u kojoj su fotografije bile snimljene kako bih pronašao racionalno objašnjenje. No, to se nije dogodilo.»

Kao znanstvenik s prilicnim iskustvom u korištenju sofisticirane mikroskopske tehnike koja ispituje sve do atomskih nivoa optickih rezolucija, Heinemann je odlucio pokušati otkriti uzrok ovih misterioznih krugova. On i njegova supruga poceli su prilikom raznih dogadaja nasumce snimati na stotine digitalnih fotografija kako bi vidjeli što ce se dogoditi. cini se da jaka oštrina digitalne tehnologije moze pojacati pojavljivanje necega što se inace, kod nizeg kontrasta na fotoaparatima starijeg tipa, ne bi vidjelo. Heinemann drzi da je to razlog zbog kojeg svjedocimo ovom fenomenu. Iako moze zvucati apsurdno, Heinemann je ubrzo uvidio da su se kugle pojavljivale redovitije, posebno na duhovnim okupljanjima, ako ih je trazio da se pojave na njegovim fotografijama.

Heinemann je izveo mnogo eksperimenata u kontroliranim uvjetima koristeci dva fotoaparata na staticnim tronošcima.Njegovi su pocetni eksperimenti otkrili da se kugle mogu kretati vrlo brzo, do 800 km/h ili brze. Kako bi uspio snimiti jasne fotografije bilo je potrebno da kugle miruju, što su ponekad i cinile. Samo ova cinjenica, tvrdi Heinemann, govori o odredenom nivou svjesne inteligencije.

Svijetlece Kugle Kugla1-2007_lampt_post

Iako je još uvijek bio pomalo skeptican prema ovakvim zakljuccima, Heinemann je takoder otkrio da se tijekom njegovih brojnih eksperimenata s dva fotoaparata cesto pojavila samo jedna kugla, i to samo na jednoj od dvije fotografije istovremeno snimljene pomocu dva odvojena fotoaparata, što je opet govorilo o inteligenciji i namjeri. Kao da su kugle doslovno birale na kojem ce se fotoaparatu pojaviti te da li ce se uopce pojaviti.

Svijetlece Kugle Kugla2-experiment_rain_orbs_1

Konacno je Heinemann zakljucio da se radi o inteligencijama izdrugih realnosti, dodajuci: «Do sada je postojao velik brojanegdotalnih dokaza da duhovni svijet postoji, a ja vjerujem da višenije anegdotalan, jer ga zahvaljujuci digitalnoj tehnologiji mozemovidjeti. Ovdje se radi o ne-fizickom – iako realnom – fenomenu».Bio jeto neocekivan zakljucak od priznatog znanstvenika, a njegovi kolegeuglavnom su ga odbacili kao «potpunu ludost».

No, neki kolege su se konstruktivnije ukljucili u raspravu. ProfesorWilliam Tiller, teoretski fizicar koji je proveo 35 godina proucavajucisvijest i materiju na Stanfordskom sveucilištu u Kaliforniji, naglasioje da ono što vidimo fizickim ocima ukljucuje manje od 10 postouniverzuma. Tome je tako zato što ljudski vid djeluje samo unutarogranicenog ranga elektromagnetskog spektra. Ne mozemo, primjerice,vidjeti radio-valove koji prenose ogromne kolicine informacija iakoznamo da postoje.

Miceal Ledwith, bivši profesor teologije, koji je 10 godina bioravnatelj Maynooth koledza na Sveucilištu u Irskoj, podsjeca skeptikena slucaj iz 1861. godine. Tom je prilikom dr. Ignaz Semmelweisobjasnio da se razlozi ucestalije smrtnosti djece kriju u nehigijeni,tj. lijecnici su nakon izvršenih autopsija krenuli poradati djecu bezda su oprali ruke. Dr. Semmelweis bio je ismijan od strane vecinesvojih kolega. No, poslije je pronašao uzrocnike, kasnije poznate kaobakterije (koje su u to doba još bile nepoznate). «Vecina sjajnihotkrica tijekom cijele povijesti u pocetku je bila ismijavana. Premamojim spoznajama, nema sumnje da je fenomen kugli stvaran i dazasluzuje da bude shvacen ozbiljno. Ne postoji samo nekolikofotografija kugli, koje je moguce krivotvoriti, nego na stotine tisucaiz cijeloga svijeta.». Što se tice njihove svrhe, Ledwith kaze da ljudicesto postavljaju pitanje: «Što su kugle došle uciniti za nas»?, tekaze da ovo pokazuje egocentrican stav. «Kugle su oduvijek ovdje isvakodnevni su dio stvarnosti kao i mi. Njihov je svijet stvaran kao inaš, ali postoji na višim frekvencijama.»

Ledwith, clan vatikanske Medunarodne teološke komisije, je prvi putcuo za kugle 2002. kad je bio na spiritualnoj školi u Americi kao diosvog istrazivanja tisuca doktrina, uvjerenja i religija koje trenutnopostoje. Krugovi su za njega ubrzo postali fascinantni predmetznanstvenog proucavanja. Danas on ima zbirku od oko 100 000 slika kuglii tvrdi da postoji doslovno stotine vrsta kugli. „One se pojavljuju usvim oblicima i velicinama, u rasponu od nekoliko inca do nekolikostopa u promjeru. Nekad se cine same, a u drugim situacijama sam ihuslikao na stotine u rasponu boja od bijele do plave, zelene ruzicastei cak zlatne. Tijekom vremena sam shvatio da je fleš kljucan, cak i podanjem svijetlu, jer vjeurjem da te kugle vidimo kroz proces koji je ufizici znan kao fluorescencija. Zbog fleša fotoaparata dolazi dofluorescencije koji napravi kuglu vidljivu aparatu. Takode jeefikasnije slikati na istim mjestu svaki dan i s istim aparatom.“

Znanstvenici na konferenciji su smatrali da su to kugle energijenalik plazmi, ali energije koja se ne moze detektirati fizickimsredstvima. Kugle takoder imaju sposobnost da se kovitlaju u razliciteoblike poput vrtloga energije koji izgleda poput malog tornada. U punoslucajeva, tvrde Heinemann i Ledwith, uvecanja fotograija otkrivajuunutrašnju strukturu za koju se cini da je jedinstvena za pojedinukuglu. Heinemann je takoder primijetio da kugle mogu mijenjati velicinui oblik vrlo brzo i da odašilju specificnu vrst svjetlosti znanu kaokoherentno svjetlo. To zapravo znaci da emitiraju svjetlo nalik laserui to u tocno odredenom smjeru što se, kako on kaze, dogada samo akokrug odluci to napraviti pa je ponovio da ih smatra inteligentnima.

U vezi tog fenomena nisu svi tako uvjeeni da predstavlja neštoegzoticno. Gary Schwartz, profresor psihijatrije, zajedno s optickimznanstvenikom Katherine Creath na sveucilištu Arizona je tijekom 2005.napravio eksperiment vezan uz tajanstvene kugle i ostao skeptik:„Vjerujemo da se velika vecina takozvanih kugli prelako pripisujenekoj vrsti paranormalnog fenomena, a ustvari zalutale refleksijenekontroliranog okoliša cesto stvaraju slike nalik krugovima.„

Heinemann i Ledwith se slazu da se to moze dogoditi, ali obojicakategoricki tvrde da postoje obilni dokazi iz kojih se moze zakljucitda je fenomen kugli zaista stvaran. Takoder napominju da je velik brojslika uslikan na oceanu, pogotovo oko kitova i delfina, kod kojih suzaklutali odsjaji i druge mogucnosti odbacene zbog uvjeta u vrijeme kadje svaka slika slikana.

Dawn Flockhart, psihoterapeut prvi put je vidio krug na majici svojeprijateljice, pa je zbog znatizelje došao na konferenciju: „Kad nam jeprvi govornik, professor Alberto Villoldo, medicinski antropolog sa SanFrancisco State Universitija, pokazao fascinantnu sliku velike kugle zakoju je tvrdio da je kugla grupne duše uslikana tijekom drevneceremonije u Amazoni, mislio da da ce ovo biti neki new-agerski skup.Ali znanstvenici su bili vrlo konkretni i vidio sam stotine slika kuglikoje su uslikali ljudi svih zanimanja u 16 zemalja. Kad su nas pozvalida pozovemo kugle da se pojave i jednostavno pocnemo slikati pomisliosam ’what the hell’. Na moje iznenadenje - kugle su bile prakticki nasvakoj slici. Vecina mojih prijatelja misli da je to sve uvrnuto, do nepocnu slikati. Svi smo primijetili da ih se više skuplja na sretnimokupljanjima.“

S time se Heinemann i Ledwith slazu: „cini se da kugle definitivnoprivlace okupljanja duhovnog tipa. Redovito vidamo kugle pokraj glavaili ruku iscjeljitelja. Ali najcešce se pojavlju na sretnim, pozitivnimprilikama poput tuluma, krštenja ili vjencanja“.

Pozovite ih i vi koji puta na tulum!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Svijetlece Kugle Empty
PočaljiNaslov: Re: Svijetlece Kugle   Svijetlece Kugle Icon_minitimeSub Jun 05, 2010 12:00 pm

Acky
Member
Posts: 5
Saljem ti slike mailom pa ih postavi, jer nesto nece da se uplaoduje ...

Svijetlece Kugle Hpim0163resizen

Svijetlece Kugle Hpim0734

Moj komentar:

Iz mog istrazivanja i posedovanja preko 3 TB video materijala alternativnog znanja, dozvolite mi da iznesem svoje misljenje. U poslednje vreme POSEBNO uoceno je sve vise i vise slicnih pojava, posebno su zabelezene masovnije pojave NLO nad Srbijom. Naravno i nad ostalim drzavama regiona i sveta u opste.

Moje misljenje je da kako se priblizivamo sve vise 2012- toj godini da cemo sve vise i ucestalije vidjati ovakve ili slicne pojave. Zasto?

Poznato je da majanski kalendar govori da ce 2012- te Zemlja preci iz 3. u cetvrtu dimenziju postojanja kompletno sa svim svojim bicima koja zive na njoj. Znaci po mom misljenju sto smo blize toj pojavi i najvecem fenomenu u istoriji Zemlje, ona i ceo nas linearni svemir kliznu ili se preseku sa visom dimenzijom i njenim svemirom. To je nesto slicno kao teorija struna.

Kada dodje do tog "kontakta" nase dimenzije sa tom visom, a ne dovoljno da nas sve konvertuje u nju, mi smo tada u mogucnosti da vidimo u okviru naseg vidnog polja razna bica, pojave, prikaze koja zive u njoj.


To je moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
 
Svijetlece Kugle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: Ostale teme :: Misterije-
Skoči na: