Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Poziv na MASOVNO udruživanje protiv kodeksa alimentarijus!

Ići dole 
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Poziv na MASOVNO udruživanje protiv kodeksa alimentarijus! Empty
PočaljiNaslov: Poziv na MASOVNO udruživanje protiv kodeksa alimentarijus!   Poziv na MASOVNO udruživanje protiv kodeksa alimentarijus! Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 10:30 am

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=494232402764&set=a.158775372764.117878.693777764

Poziv na MASOVNO udruživanje protiv kodeksa alimentarijus!

Upućujem javni poziv SVIM Udruženjima, Organizacijama, Organizovanim grupama, Pokretima... na udruživanje i omasovljavanje protiv ovog sramnog kodeksa alimentarijus. Naše je da se borimo ZA SAD MIRNIM PUTEM sve dokle god možemo iz sve snage protiv ove najveće pošasti za čovečanstvo. Što smo brojniji, masovniji i organizovaniji to više možemo postići.

Ovo je za sad poziv na MIRNO udruživanje zarad samo jednog cilja a to je:
SPREČITI KODEKS ALIMENTARIJUS I SAČUVATI ČOVEČANSTVO PO SVAKU (PONAVLJAM PO SVAKU) CENU!!!

Kako je dogovoreno na jučerašnjem radnom sastanku u prostorijama Ekološkog Pokreta Novi Sad sa gospodinom Nikolom Aleksićem ići ćemo u dva smera.

1. Boriti se po CENU ŽIVOTA javnim saopštenjima, akcijama, peticijama, edukacijom i predavanjima svako ko kako zna i može MIRNIM ali i onim DRUGIM protestima, kako se NIKAD ne bi zakonski usvojio kodeks alimentarijus od ma bilo koje vlasti.

2. Edukacija i davanje ALTERNATIVE ljudima da polako prelaze na ishranu Suncem i Pranom sangejzingom po paroli. Vi nas trujete i ubijate a mi smo nezavisni.

Naša borba je započela. Čovečanstvo uzvraća udarac. Nismo nasilnici ali to ĆEMO postati ako je potrebno i motkama kako bismo odbranili:

1. USTAV i zakone Zemlje gde se gura ovaj sramni kodeks.
2. Univerzalno pravo na naš život i naših potomaka.

Za dalji kontakt i koordinaciju javite mi se na moj meil: cybermikans@yahoo.com

Poziv na MASOVNO udruživanje protiv kodeksa alimentarijus! 167879_494232402764_693777764_6318533_3127087_n

http://vimeo.com/18720200

Gore na slici HRABRA REVOLUCIONARNA TROJKA sa desno na levo: Gospodin Nikola Aleksić Ekološki Pokret Novi Sad, Naša draga doktorica Slađana Velkov, i moja malenkost Miroslav Kiš- cybermikan

Sve što je potrebno za početak ovog pokreta otpora protiv trovanja i ubijanja ljudi je prikazano na slici.

Probuđena svest o ekologiji i prirodnom načinu življenja (Ekološki Pokret Novi Sad i Nikola Aleksić), Struka i nauka (Naša doktorica Slađana Velkov) i Alternativa tj. drugi način od onog koji se nameće (Moja malenkost sa idejom proverenom za LAGANO oslobađanje robovanja hrani, pijenju i spavanju KAŽEM LAGANO, POSTEPENO I MIRNO oslobađanje). To je naravno HIRINA sigurna praksa sangejzinga.

Došao sam da doprinesem da se promeni ovaj svet to ću i uraditi do zadnjeg svog daha i atoma svoje snage po cenu svog života, ali ću i dalje ostati neko sasvim običan, i normalan čovek.

SVAKO ko se upusti sa nama aktivno u ovu borbu je došao sa istim ili sličnim zadatkom. Ako si se probudio i znaš da si ti taj koji treba da nam se pridruži u menjanju sveta- javi se da se udružimo zajedno u tom cilju.

Poziv na MASOVNO udruživanje protiv kodeksa alimentarijus! 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
 
Poziv na MASOVNO udruživanje protiv kodeksa alimentarijus!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pokret protiv kodeks alimentarijusa u osnivanju!!!
» KODEKS ALIMENTARIJUS ili u mom prevodu OBAVEZNO SAMOTROVANJE
» Kodeks alimentarijus "Ekološki pokret" Nikola Aleksić

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Sangejzing VS Kodeks alimetarijus-
Skoči na: