Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Par pitanja u vezi podloge

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mladen
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Points : 5
Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2013

Par pitanja u vezi podloge Empty
PočaljiNaslov: Par pitanja u vezi podloge   Par pitanja u vezi podloge Icon_minitimePet Nov 01, 2013 2:36 pm

Samo nekoliko pitanja da budem siguran da radim kako treba, ili bar najbolje šta mogu.

Imam dva mjesta za gledanje. Jedno je na plaži, ali nažalost plaža nije pješčana pa ne se ne skidam bos, nego je plaža sa kamanjemima pa gledam u patikama. I kako je to obično stvar sa ovakvim plažama tlo nije ravno, nego je takoreći ukoso, dakle jeli razumite, znači kako idemo od mora pa naprijed visina se povećeva. Neznam da li je ovo problem, čini mi se da sam negdje pročita nešto u vezi toga, ne sjećam se pa neznam.

Na drugo mjesto di idem, tamo ima i trave i gole zemlje i betona. Ja ipak nisam u mogućnosti da gledam bos, pa gledam u patikama. Uglavnom, dakle znam da se ne smije gledati dok smo bosi na travi jer onda trava od nas uzima energiju koju smo upravo dobili od sunca, a jeli tako i dok smo obučeni, znači stojim u cipelama na travi i gledam u sunce, jel tako dobro? Ako ne, kako kažem tu ima i betona i zemlje, pa ću stat tu ali trava je vrlo blizu pa se pitam jeli mi može tako uzet energiju.

Također, moram još da pitam za solarnu vodu, jeli je mogu staviti na golu zemlju ako je 20cm dalje trava? I također na balkon, možda bi je i tamo koji put stavia.

Mislim, valjda je ovo sve u redu, samo oću bit siguran.

Hvala unaprijed na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Par pitanja u vezi podloge Empty
PočaljiNaslov: Re: Par pitanja u vezi podloge   Par pitanja u vezi podloge Icon_minitimeSre Dec 18, 2013 6:09 am

Poštovani,

Uzemljeni ste SAMO i ako ste bosi na zemlji bez trave. Ako nemate uslova za to onda možete poručiti neki od Prizemljivača.

Do 10 minuta sangejzinga NE MORATE se uzemljavati, ali posle tog vremena je OBAVEZNO da se uzemljavate radi ravnomernog protoka energija u vašem telu i da vam ne divlja ego. Uzemljavate se na taj način što stanete bosonogi na zemlju BEZ trave i tako stojeći gledate u Sunce. Ako nemate uslova da stojite bosonogi OBAVEZNO nabavite sebi neki od Prizemljivača sa kristalima i orgonitima, koje možete naknadno koristiti u vašem stanu da se uzemljavate. Znači napolju možete gledati u Sunce u obući i onda se u vašem domu dodatno uzemljavati. NEOPHODNO je da imate sprovedeno uzemljenje u stanu. Ako je zgrada ili kuća napravljena posle 60-tih godina po tadašnjem JUSU mora biti spovedeno uzemljenje!


VAŽNO!!!
Zimi pošto ne možete stojati bosi na zemlji koja je hladna i mokra imate 2 opcije:

1. Sačekati leto i nastaviti sangejzing gde ste stali sa OBAVEZNIM uzemljavanjem stojanjem bosih nogu na zemlji.

2. Nabaviti sebi neki od Prizemljivača i opušteno nastaviti sangejzing dalje preko zime bez prekida!

NOVOGODIŠNJI POPUST DO 15. 01. 2014.
Više o ovome pogledajte ovde:
http://www.prizemljivanje.com/cene.html


Solarna voda može biti gde je stavite samo da bude na suncu 5-8h i dok ne počne mrak unesite je u kući i potrošite u roku od 24h. Ako imate Prizemljivač sa bar jednim orgonitom onda držite flašu na njemu i može vam tako trajati više dana.
 Par pitanja u vezi podloge 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
 
Par pitanja u vezi podloge
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pitanje u vezi zmurenja
» Izjava u vezi napada od strane farmakomafije!
» Pitanja
» nekoliko pitanja
» NOVE TEME I NOVI POSTOVI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Pitanja u vezi sungazinga-
Skoči na: