Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Konacno potvrda

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sunceoko
Početnik
Početnik
sunceoko


Broj poruka : 13
Points : 22
Reputation : 7
Datum upisa : 05.06.2010

Konacno potvrda Empty
PočaljiNaslov: Konacno potvrda   Konacno potvrda Icon_minitimeSub Jul 24, 2010 6:05 pm

Trenutno sam na 12.50.Ako sam i imao neke sumnje u suncarenje sada ih skoro nema.Ceo dan me je boleo zub prilicno gadno ali na pola suncarenja bol je pao za nekih 80% i sveukupno sam se bolje osecao,kao da sam popio nesto protiv bolova Shocked Jos neka iskustva:pre sam barem jednom mesecno da popijem tabletu za glavu sada malo me zaboli glava i to je to,svidja mi se sto uvece kada legnem tabani su mi prilicno topli.pozdrav I love you
Nazad na vrh Ići dole
sunceoko
Početnik
Početnik
sunceoko


Broj poruka : 13
Points : 22
Reputation : 7
Datum upisa : 05.06.2010

Konacno potvrda Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno potvrda   Konacno potvrda Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 9:14 am

Vec 3 dana nije bilo sunca No Moram da podelim frustraciju bounce Mada juce sam osetio sunce preko nesto tanjih oblaka iako se nije videlo Shocked
Nazad na vrh Ići dole
sunceoko
Početnik
Početnik
sunceoko


Broj poruka : 13
Points : 22
Reputation : 7
Datum upisa : 05.06.2010

Konacno potvrda Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno potvrda   Konacno potvrda Icon_minitimePet Nov 12, 2010 8:52 am

Sada sam na 24 min,u poslednje vreme me je odusevilo sto mnogo manje osecam hladnocu,po nekad osecam toplotu nekog ko prodje pored mene nekim delom tela npr. osetim zadnjim delom vrata ili rukom itd.,koza mi je mnogo bolja manje jedem,culo ukusa mi je mnogo jace i mirisa takodje i u poslednje vreme sam stalno dobro raspolozen da pocinje da me plasi hahahahaha valjda cu da se naviknem.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJaksic
Početnik
Početnik
MarkoJaksic


Broj poruka : 53
Points : 64
Reputation : 4
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 37
Lokacija : Pancevo

Konacno potvrda Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno potvrda   Konacno potvrda Icon_minitimeSub Nov 13, 2010 6:18 pm

Ljudi ponovo postaju ljudi Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/Alaemyrus
Sponsored content





Konacno potvrda Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno potvrda   Konacno potvrda Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Konacno potvrda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Konacno SunGazing organizacija- Balkan
» 2012 majansko prorocanstvo i/ili naucna potvrda iz NASA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša iskustva-
Skoči na: