Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Počinje da me boli glava od sangejzinga?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
milangru
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Points : 26
Reputation : 1
Datum upisa : 25.06.2011
Lokacija : Novi Sad

Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Empty
PočaljiNaslov: Počinje da me boli glava od sangejzinga?    Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Icon_minitimeSub Sep 03, 2011 9:44 am

Oko tri meseca upražnjavam sangejzing i do sada sam uspeo da smanjim krvni pritisak na normalu samo posle mesec dana. medjutim jutros kada sam gledao u Sunce sa leđa su mi prišla 2 momka i jedan od njih krenuo je da me bije. pao sam na zemlju i jedva se pridigao. medjutim brzo sam se pridigao i sve je stalo. nemam ni jednu ozbiljnu povredu ali me malo boli glava od sangejzinga. znam da jos ima ovakvih primera ali moram nekome da se izjadam. medjutim tu nije kraj priče. odmah sam zvao policiju dao opis i krenuo za njima. kada su mi zamakli nisam ih vise pratio. dolazi policija posle 40 minuta. ja ne verujem. sve ovo i njima ispričam a oni meni: hajde da vidis da li su to oni. kad ono njih dvojica u marici.
ovo cu do kraja da isteram sudskim putem da sledeći put dobro razmisle sta rade.
uf, sto me boli glava od sangejzinga.


Poslednji izmenio milangru dana Sub Sep 10, 2011 6:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.serviskompjutera.iz.rs
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje da me boli glava od sangejzinga?    Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 12:39 am

Milane žao mi je što ti se to desilo. Mnogo ljudi je crkva jednostavno otupela i ograničila da samo ono što ona propisuje je ispravno a da su svi drugi (ČITAJ TU OKO 7 MILIJARDI I 9000 I NEŠTO HILJADA U KRIVU A DA SU SAMO ONI TA MANJINA U PRAVU). Sve što je van njihovih okvira oni ne priznaju i napadaju.

Kaže Isus Hrist koliko se ja sećam "Po rodovima ćete poznati koji su moji učenici" Znači da OVI i učenje koje slede sigurno NISU pravi Hristovi učenici.

No, neka Stvoritelj sudi i moj ti je savet da povučeš tužbu kako bi im Stvoriteljova bila još žešće uzvraćena za to hrišćansko ponašanje koje su očigledno naučili u svojoj crkvi.

Glava te boli jer se telo čisti i detoksikuje, ujedno ti jača um i regenerišu ti se neuroni.

Odličan početak... samo napred dalje uz naše Sunce!

Počinje da me boli glava od sangejzinga?   849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
milangru
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Points : 26
Reputation : 1
Datum upisa : 25.06.2011
Lokacija : Novi Sad

Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje da me boli glava od sangejzinga?    Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 6:01 am

Znam da ste u pravu sto se tiče tužbe, ali ipak cu to isterati do kraja. mislim da ce i članak u novinama biti objavljen. sve sto budu morali da mi plate ici ce u dobrotvorne svrhe. Vama i vašoj organizaciji namenuo sam 30% od ukupne sume.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.serviskompjutera.iz.rs
herecomesthesun
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Points : 6
Reputation : 0
Datum upisa : 20.06.2011
Godina : 56
Lokacija : Čoka

Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje da me boli glava od sangejzinga?    Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Icon_minitimeSre Sep 14, 2011 6:48 am

Moj savet je da poslušaš administratora. Imao sam i sam sličnih problema, doduše ne prilikom sungazinga, ali znao sam da ću tužbom samo da se dublje uvaljujem u problem. Što opet za sobom povlači dodatne probleme. Nastoj da isplivaš iz problema najkraćim putem, ostavi da se stvari dešavaju po sebi, kao što admin kaže: Stvoritelj će se već pobrinuti za sve i nastavi sa gledanjem u Sunce. I Ono će ti reći da izađeš iz problema i biće tu za tebe svakoga dana. I ja sam još početnik, tek sam na 14:40, ali osećam mnogo više. Od sangejzinga ne boli glava, to je posledica nemilog događaja, ili moguća reakcija koju je opisao admin. Ali ako te i boli glava od sangejzinga, poslušaj stare koji kažu: Klin se klinom izbija Smile Nastavi, sve će biti u redu. Znaš to već i sam. Sve najbolje! sunny
Nazad na vrh Ići dole
milangru
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Points : 26
Reputation : 1
Datum upisa : 25.06.2011
Lokacija : Novi Sad

Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje da me boli glava od sangejzinga?    Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Icon_minitimeSre Sep 14, 2011 12:50 pm

To sto sam kazao da me boli glava od sangejzinga, pokušao sam da budem sarkastičan. ne od sangejzinga već od ne milog dogadjaja.
sangejzing mi je dao jasnu poruku da menjajući sebe mogu da menjam i stvarnost oko sebe. to sam i počeo da radim utičući i menjajući stvari za koje sam mislio da nikako ne mogu uticati.
ne ganjam te momke kako bih nekome naudio već pokušavam da im pokažem da su pogrešili i da sve sto rade u životu, sebi rade. ne bih da cekam da ih Tvorac "nagradi" za svoje delo već da im pomognem da pre nego sto bude kasno, uspeju da se približe sebi i Tvorcu. molio bih vas da u vašim molitvama spomenete te momke i mene kako bi nam pomogli da budemo na pravom putu.
SUNČAN POZDRAV
Nazad na vrh Ići dole
http://www.serviskompjutera.iz.rs
milangru
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Points : 26
Reputation : 1
Datum upisa : 25.06.2011
Lokacija : Novi Sad

Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje da me boli glava od sangejzinga?    Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Icon_minitimeSre Sep 14, 2011 7:58 pm

HVALA VAM ZA SVE
Nazad na vrh Ići dole
http://www.serviskompjutera.iz.rs
Sponsored content





Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje da me boli glava od sangejzinga?    Počinje da me boli glava od sangejzinga?   Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Počinje da me boli glava od sangejzinga?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Farmakomafijaški plan za uništenje sangejzinga, pokreta koji PROKLAMIRA slobodu i nezavisnost od njihovih sistema!
» Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša iskustva-
Skoči na: