Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad) Empty
PočaljiNaslov: Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)   Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad) Icon_minitimeNed Dec 12, 2010 2:47 am

Evo ukratko i sažeto a opširnije imate u mom dnevniku:

- Smršao sa 115 na 85 kg. na 185 cm. visine i tu se držim.

- Rešio se bureta od stomaka.

- Smanjio dioptiju sa -3 na -1.5.

- Rešio probleme sa srcem, sekiracijom, nervozom, disanjem, želucem i stomakom, umorom, gipkija sam i mnogo pokretljiviji, rešio se lumbalnog reumatizma radi kojeg sam pio jake lekove poput: trodona, tramadola, sintradona, nimulida...

- Rešio probleme sa bolnim kostima i venama, kao i vodom u nogama.

- Imam mnogo više energije nego ikad u životu, ne umaram se uopšte ma šta i koliko radio.

- Skoro dve godine mi je nemoguće da se razbolim, prehladim ili da me boli grlo... Imunitet nadnaravan! Bolesti beže od mene bestraga.!

- Manje spavam ali kvalitetnije i mnogo bolje.

- Do pre 2 godine sam zaboravljao rečenice kada nešto pričam ili pišem dok sam sad u stanju da držim predavanja, pišem knjige, dajem intervuje, imam mnogo bolje pamćenje...

- Nemam više problema sa glavoboljama, migrenom, bolovima u plućima i sekreta koji me je gušio.

- Raste mi NOVA kosa na mestu odakle mi je otpala od pre 25- te godine (sad se češljam čak).

- Koža mi je podmlađne, glatka, lepa, nežna i fina.

- Imam neverovatne uvide, povremene nalete telepatije sa znacima empatije (osećam tuđa osećanja, znam im prave namere i motive), mnogo mi je jača intucija i viđenja u bližu budućnost, mogu da lečim rukama polažući ih na bolesnike.

- „prazna“ mi je glava i ne živim u prošlosti niti me budućnost opterećuje, živim sad ovde i ovom trenutku.

- Znam ko sam, šta sam i zašto sam ovde na Zemlji, znam jako dobro šta mi je činiti i kako da ostvarim ono što trebam.

- Potpuno mi je jasna moja karma i karmički dug koji „ispaštam“ u ovom životu.

- Prosvetljen sam i na putu sam potpunog prosvetljenja.

- Konstantno sam u opuštanju, odmaranju, um mi je neopterećen, smiren sam i samo uživam u postupku bez da se više pitam kako ovo, kako ono, zašto ovo ovako, zašto ono onako...

- Naravno da sam i rešio svoje ekonomsko pitanje uz nejedenje po mojoj volji uz savršeno zdravlje, jer od 11. 06. 2009. ne moram da jedem NIŠTA ako ja to ne želim, a ne želim iz svojih razloga. Od tog vremena sam najviše na Suncu, vodi malo mleka i čaja na dan, mada u poslednje vreme mi smeta i mleko pa ga izbegavam.

- Postao sam nadčovek!

- I još mnoge druge stvari sam dobio Hirinim sangejzingom ali sad se ne mogu setiti baš svega.

Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad) 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
Randy
Početnik
Početnik
Randy


Broj poruka : 15
Points : 18
Reputation : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad) Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)   Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad) Icon_minitimeSre Dec 15, 2010 12:07 pm

To su stvarno divni rezultati i svaka cast! Ja sam sada na 7 minuta i 40 sek. i bas mi znaci da procitam tudja iskustva, a volela bih da ljudi na ovom forumu malo vise pisu o svojim iskustvima.
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
sunceoko
Početnik
Početnik
sunceoko


Broj poruka : 13
Points : 22
Reputation : 7
Datum upisa : 05.06.2010

Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad) Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)   Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad) Icon_minitimeSre Dec 15, 2010 1:12 pm

Ja sam na 26 i 30 i mogu da ti kazem da polako ali sigurno rezultati dolaze.NPR:Pre sam bio strucnjak da sve gledam crno,sada to retko kada se desi i brzo prodje imam nekako osecaj neke unutrasnje sigurnosti .Sto se tice zdravja manje jedem definitivno, slatkise skoro nikad a pre nije mogao da prodje dan bez njih i jos neke stvari ali o tome cu da pisem kasnije.
sunny
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad) Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)   Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 45 minuta
» Počinje da me boli glava od sangejzinga?
» Audio knjige
» Farmakomafijaški plan za uništenje sangejzinga, pokreta koji PROKLAMIRA slobodu i nezavisnost od njihovih sistema!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša iskustva-
Skoči na: