Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moja iskustva

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
superman
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Points : 5
Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Moja iskustva Empty
PočaljiNaslov: Moja iskustva   Moja iskustva Icon_minitimeČet Sep 22, 2011 3:53 pm

Pozdrav svima,

trenutno sam na 12:20 minuta i osječam se super. Stvarno niti jedan negativan osjećaj nisam imao, dapače, samnjio sam razinu stresa za barem 50%. Dodatno, apetit mi se doslovno prepolovio. Malo jesam izgubio zbog toga na kilaži ali se osječam fantastično Smile

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
katanickg
Početnik
Početnik
katanickg


Broj poruka : 2
Points : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 21.09.2011
Godina : 64
Lokacija : Kragujevac

Moja iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja iskustva   Moja iskustva Icon_minitimePet Sep 23, 2011 6:54 pm

Meni je danas tek drugi dan (20 sec). Ali danas sam se prešao. umesto 20 sec., ja sam gledao oko 40-50 sec. Da li je to opasno. Sada je veče i malo me boluckaju - peku oči. Nije ništa strašno. Prešao me telefon. Inače za sada nemam nikakvih novih osećaja. Sve je isto kao i pre početka gejziranja.
Nazad na vrh Ići dole
superman
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Points : 5
Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Moja iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja iskustva   Moja iskustva Icon_minitimeUto Sep 27, 2011 6:57 pm

katanickg ::
Meni je danas tek drugi dan (20 sec). Ali danas sam se prešao. umesto 20 sec., ja sam gledao oko 40-50 sec. Da li je to opasno. Sada je veče i malo me boluckaju - peku oči. Nije ništa strašno. Prešao me telefon. Inače za sada nemam nikakvih novih osećaja. Sve je isto kao i pre početka gejziranja.

nema veze, bilo je ljudi koji su odradili svih 45 minuta u mjesec dana i ništa im nije bilo. ali doslovno ništa, čak ni pozitivnih efekata. nema potrebe brzati jer benefiti dolaze polaaaakooo Smile. bitno je da dolaze

Nazad na vrh Ići dole
superman
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Points : 5
Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Moja iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja iskustva   Moja iskustva Icon_minitimePet Sep 30, 2011 2:04 pm

Evo počeo sam pisati i blog o svojim iskustvima. sunny

Life with the Sun
Nazad na vrh Ići dole
sneza55
Početnik
Početnik
sneza55


Broj poruka : 21
Points : 22
Reputation : 0
Datum upisa : 23.07.2010
Godina : 68
Lokacija : Novi Sad

Moja iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja iskustva   Moja iskustva Icon_minitimeČet Okt 13, 2011 8:16 pm

Moja iskustva 849889
Nazad na vrh Ići dole
tonchi
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 1
Reputation : 0
Datum upisa : 18.10.2011
Godina : 57
Lokacija : Kragujevac

Moja iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja iskustva   Moja iskustva Icon_minitimePon Nov 07, 2011 6:37 pm

Danas sam na12 min. i 20 sek,stanujem blizu jezera pa svakog jutra pre posla radim sungazing.Skoro sam se razveo ali bez obzira na stresove koji su bili osecam se zacudjujuce dobro.Resio sam da idem do kraja jer ocigledno nista ne gubim(osim kilaze)a osecam se s obzirom na situaciju odlicno.Kupio sam i uzemljivac, tako da izvodim kompletan tretman.Preporucujem svakom,cak su i moji skepticni roditelji poceli sa sungazingom.
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Moja iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja iskustva   Moja iskustva Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 7:47 pm

tonchi ::
Danas sam na12 min. i 20 sek,stanujem blizu jezera pa svakog jutra pre posla radim sungazing.Skoro sam se razveo ali bez obzira na stresove koji su bili osecam se zacudjujuce dobro.Resio sam da idem do kraja jer ocigledno nista ne gubim(osim kilaze)a osecam se s obzirom na situaciju odlicno.Kupio sam i uzemljivac, tako da izvodim kompletan tretman.Preporucujem svakom,cak su i moji skepticni roditelji poceli sa sungazingom.

Čestitam i kažem samo napred dalje.... tek si počeo sangejzing putovanje i avanturu....

Moja iskustva 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
Sponsored content





Moja iskustva Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja iskustva   Moja iskustva Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja iskustva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja iskustva i dobrobiti
» Sugazing iskustva
» moja priča
» Moja metoda lecenja gladovanjem
» E - knjige

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša iskustva-
Skoči na: