Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 45 minuta

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zendraf
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Points : 3
Reputation : 0
Datum upisa : 25.04.2012
Godina : 53
Lokacija : Zagreb

45 minuta Empty
PočaljiNaslov: 45 minuta   45 minuta Icon_minitimeSre Apr 25, 2012 10:44 am

Nakon 3 godine polaganog, ali temeljitog sungazinga stigao sam do 45 minuta. Bio sam zaista temeljit, bilježio sam samo one dane kad je bilo nebo jasno i bez oblaka i kad sam stajao bos na zemlji. Onaj "JA" od prije i ovaj od sada nisu ista osoba. Ranije sam pušio, ni droge mi nisu bile strane, trpao u sebe sve i svašta, najviše slatkiše, volio spavati do podne, borio se s alergijama i u meni je bio nekkav nemir. Danas ne pušim, ne pijem ni kavu, ni alkohol i ne drogiram se, jedem samo voće uz ponešto oraha, povrća i sjemenki, osjećaj gladi u onom smislu od ranije više ne poznajem, šećer odavno nisam okusio, alergija više nemam, meditiram redovito i ustajem u ranu zoru da bih gledao Sunce. Ohrabrenje svima, budite samo opušteni, ne opterećujte se ciljevima nego samo uživajte u Suncu i, što je jako važno, budite mu zahvalni na svemu što vam daje!
Veliki pozdrav svima iz Zagreba!
Nazad na vrh Ići dole
anboy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Points : 11
Reputation : 1
Datum upisa : 28.03.2012
Lokacija : Becej

45 minuta Empty
PočaljiNaslov: Re: 45 minuta   45 minuta Icon_minitimeSre Apr 25, 2012 4:29 pm

Pozdrav i tebi Smile lepo je sto si podelio tvoje iskustvo sa nama. Mnoge ce podstaci da gde da ne zure nego samo da se opuste i uzivaju u SUNCU!!!
Nazad na vrh Ići dole
John Work
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Points : 9
Reputation : 0
Datum upisa : 02.01.2012

45 minuta Empty
PočaljiNaslov: Re: 45 minuta   45 minuta Icon_minitimeUto Jun 12, 2012 4:25 am

Čestitam ti, zaista si bio uporan i eto isplatilo ti se. Ovo mi daje podstrek da i ja nastavim dalje neopterećen rezultatima ali svakako i da sa više uživanja i opuštenosti gledam u sunce. Hvala na tvom iskustvu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





45 minuta Empty
PočaljiNaslov: Re: 45 minuta   45 minuta Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
45 minuta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)
» Audio knjige

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša iskustva-
Skoči na: