Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Anboy zapazanja

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
anboy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Points : 11
Reputation : 1
Datum upisa : 28.03.2012
Lokacija : Becej

Anboy zapazanja Empty
PočaljiNaslov: Anboy zapazanja   Anboy zapazanja Icon_minitimePon Nov 26, 2012 5:52 pm

Pozdrav svima sunny . Poceo sam gledati u sunce 10.04.2012 i to svaki suncan dan sve do ove tmurne jeseni. Juce sam odgledao svoj 28 minut i bas am bio srecan. U sunce sam gledao celo prolece i leto bos sve do polovine septembra i osecaj je i vise nego dobar. Imam male probleme sa hranom jer sam iz upotrebe jos ranije (dugogodisnje) izbacio sve i svasta i sad ponekad imam krizu ukusa, jednostavno moram nesto da probam mada mi i ne prija kad ga vec probam. Nisam pio pivo 8-9meseci i sad za vikend sam morao da popijem jedno, jednostavno mi je to bilo stalno u glavi. Sto se zdravlja tice ono je odlicno, imao sam pri svakom odlasku u WC ranije obilna krvarenja koja su posle 5min prakse nestala a nadam se i totalnom povlacenju hemoroidosa sto je eto jedna jako velika velika pozitivna stvar. Inace pored mene moja zena je na 24 minutu a otac na 19 minutu, prava suncana porodica Very Happy . Bas sam primetio da volimo jako da pricamo posle svakog gledanja o tome kakvo nam je sunce taj dan bilo. Videcemo sta ce nam ova zima doneti, mozda cu i pauzirati do marta jer zbog posla koji je od 08h-16h ne mogu da stignem da ga odgledam, samo vikendom kada uleti. Najvece ocekivanje od gledanja u sunce mi je da budem apsolutno zdrav da se svi zivotni procesi u meni odvijaju hamonicno i u skladu sa prirodom i naravno kruna svega bi mi bila da zivim bez hrane samo od SUNCA to bi bila kruna svega!!!
Nazad na vrh Ići dole
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Anboy zapazanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Anboy zapazanja   Anboy zapazanja Icon_minitimeNed Dec 09, 2012 10:26 pm

anboy ::
Pozdrav svima sunny . Poceo sam gledati u sunce 10.04.2012 i to svaki suncan dan sve do ove tmurne jeseni. Juce sam odgledao svoj 28 minut i bas am bio srecan. U sunce sam gledao celo prolece i leto bos sve do polovine septembra i osecaj je i vise nego dobar. Imam male probleme sa hranom jer sam iz upotrebe jos ranije (dugogodisnje) izbacio sve i svasta i sad ponekad imam krizu ukusa, jednostavno moram nesto da probam mada mi i ne prija kad ga vec probam. Nisam pio pivo 8-9meseci i sad za vikend sam morao da popijem jedno, jednostavno mi je to bilo stalno u glavi. Sto se zdravlja tice ono je odlicno, imao sam pri svakom odlasku u WC ranije obilna krvarenja koja su posle 5min prakse nestala a nadam se i totalnom povlacenju hemoroidosa sto je eto jedna jako velika velika pozitivna stvar. Inace pored mene moja zena je na 24 minutu a otac na 19 minutu, prava suncana porodica Very Happy . Bas sam primetio da volimo jako da pricamo posle svakog gledanja o tome kakvo nam je sunce taj dan bilo. Videcemo sta ce nam ova zima doneti, mozda cu i pauzirati do marta jer zbog posla koji je od 08h-16h ne mogu da stignem da ga odgledam, samo vikendom kada uleti. Najvece ocekivanje od gledanja u sunce mi je da budem apsolutno zdrav da se svi zivotni procesi u meni odvijaju hamonicno i u skladu sa prirodom i naravno kruna svega bi mi bila da zivim bez hrane samo od SUNCA to bi bila kruna svega!!!

Hvala za ovo divno iskustvo! Preporučio bih da pogledate temu o uzemljavanju tela (što je jako važno jer pojačava rezultate sangejzinga)

http://www.prizemljivanje.com

Anboy zapazanja 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
anboy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Points : 11
Reputation : 1
Datum upisa : 28.03.2012
Lokacija : Becej

Anboy zapazanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Anboy zapazanja   Anboy zapazanja Icon_minitimeSre Mar 13, 2013 9:21 pm

Odledao sam 30 minuta! Doslo lepse vreme a i sunce ranije pocelo da izlazi pa sam nastavio sa gledanjem. Zima bese duga tako da je ostavilo negativnih efekata na mene ovaj period bez sunca. Malo sam se vise nervirao u poslednje vreme, iskreno se nadam da ce proci to.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anboy zapazanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Anboy zapazanja   Anboy zapazanja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anboy zapazanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moj napredak, zapažanja ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Vaša iskustva-
Skoči na: