Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nastanak čoveka i religija

Ići dole 
AutorPoruka
cybermikan
Admin
Admin
cybermikan


Broj poruka : 518
Points : 1377
Reputation : 3
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 49
Lokacija : 7. Dimenzija

Nastanak čoveka i religija Empty
PočaljiNaslov: Nastanak čoveka i religija   Nastanak čoveka i religija Icon_minitimeNed Mar 10, 2013 11:46 pm

Došao je moj trenutak da otkrijem običnim ljudima istinu i srce mi je prepuno radi toga!

Nije mi cilj da vređam nečije verovanje, nego da predstavim zablude koje nam je kao vrsti neko nametnuo kako ne bismo mogli napredovati dalje u našoj evoluciji (razvoju). Naši preci su bili neuki i nepismeni i kao takvi su primili servirano znanje o nečemu što je kasnije postalo uobičajeno verovanje. To verovanje je neko zloupotrebio kako bi vladao nad vama, vašim strahovima od smrti i života. Prihvatajući ova propisana načela od strane ljudi, mi smo kao civilizacija danas zakazali i kao produkt toga uništavamo okoliš i prirodu jer smo se odelili od nje. Slepi u svom verovanju koje smo primili od tih naših neukih predaka doveli smo našu dragu Zemlju na ivicu uništenja. A, naša civlizacije je samo na korak do zvaničnog uvođenja Novog Svetskog Poretka, kontrolisanog društva i čipovanja ljudi u smislu potpune kontrole, pa i odluke o tome ko će živeti, a ko ne. To su isti oni koji vas zaprašuju sa neba čemtrejlsima, koji vam uvode GMO, šire razne nove viruse, vrše depopulaciju čovečanstva, izgladnjuju ljude....

Nastanak čoveka i religija 25173510

Ovo je tekst, uvid i tumačenje mog ličnog horoskopa koji je uradio naš poznati astrolog Ljubiša iz Beograda.

Ljubicasti Mandrak

uzdizanje feniksa
,,,,,,,,
sve to sto pricas na fejsu je u stvari ciscenje koje si pokrenuo,,,,,jer ti si meditacijom pokrenuo ,,,energija koju si poceo da primas same zlatne zrake sunca tvoje telo je pocelo da se puni i pokrenulo se ciscenje sve sto se zivotima gomilalo u tebi je isplivalo na povrsinu,,,to je znak da si krenuo da se uzdizes sve vise i vise, ta zedj za duhovnoscu,,,je kod tebe jaka ,,,a gde postoji zedj postoji i voda ,,jer ti si bio duhovan dosta zivota unazad,,,,ti si covek sa misijom,,,,,a i u prosloj inkarnaciji si imao duhovni put,,,,ali te je uhvatila inkvizicija jer nisi hteo da cutis,,,ti si tvrdio da je sunce bog ,,,,,,spaljen si na lomaci,,,,zato ti na inkviziciju bacas vatru jer su i oni tebe bacili u vatru,,,bacili su te u vatru al si se ti iz nove vatre rodio,, spaljen si na lomaci ali si kao ptica feniks iz pepela ponovo vaskrsao,,,ti si bio uspavan prvi deo zivota a onda si gledao na rubu znanosti,,, i tvoj duh se probudio,,,zato si sad ti osuo paljbu po njima jer su te spalili sprecili te da pricas ,,,istina je ugasena ,,,,zato se ti cimas prenosis poruku svima da se istina ponovo ne ugasi,ti sad zavrsavas svoju misiju ,,sad je covecanstvo spremno da cuje,,,,vidis da si uspeo toliko si pricao i pricao da je papa dao ostavku.

Ovo mi je Ljubiša poslao porukom! Ovaj tekst je pisan baš za mene. Smile

Samo jedna mala dopuna. Ovo je potpuno tačno s tim da sam tvrdio da je Sunce bog u našim životima jer ako ono odluči da nas pomete svojim bakljama nas neće biti, isto tako ako se preobrazi u Belog Patuljka opet nas neće više biti. Zato sam tvrdio i učio ljude da je Sunce bog u njihovim životima jer sam to znao od ranije.

Nastanak čoveka i religija Feniks10

Pa da progovorim ono što sam bio sprečen paljenjem na lomači u vreme inkvizicije u prošlom životu. Da zvonim sada na sav glas da im uši utrnu od istine koja će mnoge osloboditi!!


"Otkrivanje o postanku čoveka"

Ko ne istražuje kako smo postali nije dovoljno svestan!

Na početku je važno da shvatimo da imamo najmanje DVA stvoritelja. I ovim znanjem SVA religija će pasti u vodu jer će je ova objava proglasiti ništavnom.

Dakle,
Prvi je po jevrejima Ha šem, hindusima Brahman, ili po meni sveprisutna inteligencija svog postojanja, sve u svima (sveprožimajuća informacija svega). Ili naprosto nevidljivi BOG- sve što postoji, koji je vandimenzionalni, a ujedno i sam svoje stvorenje i mi kao deo njega! Ili jednostavno Prastvoritelj svega.

Drugi je/su po sumerima anunaki tj. oni koji su sišli sa neba na Zemlju- dakle vanzemaljska civilizacija. Najpoznatiji među njima su dva brata Enki i Enlil koji su nas genetski unapredili, koji su se zavadili dokle će ići njihov eksperiment i čiji uticaj je prisutan na Zemlji do dana današnjeg. Ova dva brata su nam ostavili polaritet u amanet u smislu dobra i zla, muško i žensko, te se time svrstavaju u principe koji postoje kao polaritet.

Prastvaranje od strane BOGA tj. Prastvoritelja

Nauka je dokazala da nebeskim telima poput meteora, kometa i dr. koji padaju na planete dolaze i gradivni elementi života sa njima. To se zove Panspermija tj. razmnožavanje Boga.

http://erudijum36.com/tag/panspermija/

Tako je taj svepostojeći BOG- Prastvoritelj koji je sve u svima i svo svoje stvorenje, pre mnogo miliona godina posejao svoje seme i na Zemlju, to seme je uzraslo i dalo različite plodove tj. vrste. Jedna od vrsta je bio i predak savremenog čoveka odnosno neandrtalac. Jednog momenta BOG- Prastvoritelj je video da ta vrsta ima predispozicije da postane dovoljno svesna sebe ako se izvrše neke izmene na njenim genetskim materijalom te je "poslao" anunakije da to izvrše. Naravno sa njihovog ugla gledišta oni su pravili sebi robove, a BOG- Prastvoritelj je iskoristio tu priliku da ima još jednu vrstu pomoću koje će se spoznavati još više u svom samoodržanju. Na taj način mi imamo nepisani ugovor postojanja, da živimo na Zemlji, i da sve više samospoznajemo sebe kroz rad na sebi i svom unapređivanju kako bismo se iskazali kao jedinke i kao nešto što je posebno i unikatno. Svaki osećaj u našem životu koji preživimo i doživimo služi njemu da on održava svoju kreaciju, te smo pozvani da s time u vezi živimo sami sebe, a ne neke nametnutne društvene norme ili religiozna ograničenja.

Da bi BOG- Prastvoritelj ubrzao našu evoluciju (rećićemo u svojoj milosti jer bi za to bile potrebne još milioni godina, da dosegnemo ovo što smo danas), dopustio je anunakijima da izvrše genetske manipulacije nad našim precima, i ovde dolazimo do našeg drugog stvaranja.

Prvo stvaranje je bilo predstvaranje i kasnije postojanje kroz napredak (evoluciju) kao vrste, a drugo od strane anunakija, stvaranje unapređene postojeće vrste koju je BOG- Prastvoritelj začeo.

Dakle, moje delovanje NIKADA nije bilo po pitanju BOGA- Prastvoritelja kao apsoluta o kojem sam gore pisao, kao naš PRVI slučaj stvaranja, nego o tim anunakijima koji su se predstavili našim precima kao bogovi i koji su bili sa njima na Zemlji. Nema sumnje da su oni za naše pretke to i bili obzirom da su ih genetski izmenili i time postali njihovi stvaraoci. Kao kada biste vi genetski izmenili neku životinju i dali joj svest čoveka, za nju biste bili njen tatica stvaranja tj. bog.

Nastanak čoveka i religija 42645910

Ostatak teksta se nalazi na našem SanGejzing sajtu ovde:
http://www.cybermikan-sungazing.org/nastanak-coveka-i-religija

Nastanak čoveka i religija 849889
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cybermikan-sungazing.org/
 
Nastanak čoveka i religija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nastanak čoveka i religija
» Religija (Wikipedija)
» Alfred Ernest Volis Badz - Egipatska Religija
» E - knjige

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan  :: SUNGAZING- SOLARNA JOGA Naš sajt: http://www.cybermikan-sungazing.org :: Duhovnost sungazinga-
Skoči na: